آخرین اخبار از وزارت ورزش و جوانان

منبع: پارس نیوز

بازدید: 8

تاریخ: 1397/6/24

ساعت: 20:34


مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اسفندماه امسال با حضور رئیس جمهور کشورمان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار از وزارت ورزش و جوانان
به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با تصویب شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران، مانند سنوات گذشته، اسفند ماه امسال با حضور ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

در این نشست که با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و معاونان وزارتخانه برگزار شد، مصوب گردید مراسم تجلیل از قهرمانان مانند سال‌های گذشته با حضور روحانی ریاست جمهور اسفند ماه امسال در تهران برگزار گردد.

در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان همچنین 10 برنامه تصویب نامه شورای عالی اداری با موضوع سیاست‌های کلی و نقشه راه اصلاح نظام اداری توسط فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع ارائه گردید.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب و رسیدگی سریع و ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان و مردم گفت: از همه معاونان، مدیران کل ستادی و استانی، روسای فدراسیون‌ها و مدیران مجموعه‌ها می‌خواهم با اهتمام دوچندان برای اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری در جهت سالم سازی و روان سازی امور اداری و خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.

در این جلسه مقرر شد در هر جلسه شورای معاونان، معاون توسعه مدیریت و منابع گزارشی از روند پیشرفت این برنامه‌ها در سطح وزارت ورزش و جوانان ارائه کند.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو