آژاکس 1-0 بنفیکا؛ جشن پیروزی در آمستردام آرنا با گل دقایق پایانی مزراوی

آژاکس 1-0 بنفیکا؛ جشن پیروزی در آمستردام آرنا با گل دقایق پایانی مزراوی


منبع: طرفداری

بازدید: 11

تاریخ: 1397/8/2

ساعت: 00:46


مزراوی که به عنوان یار ذخیره به میدان آمده بود در دقیقه 92 گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

طرفداری- در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های آژاکس و بنفیکا به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

1 مهر 1397 (24 اکتبر 2018)

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2018/19_ گروه E

گلزنان و دقایق: نصیر مزراوی (90+2) برای آژاکس

شرح بازی

بازی آغاز می شود. در دقیقه 5 روی پاس سالویو توپ به سفروویچ می رسد ولی ضربه او را مدافعان آژاکس دور می کنند تا موقعیتی عالی را میهمان خراب کند. در دقیقه 21 حکیم زیاش یک ضربه محکم به سمت دروازه می زند که توپ از کنار دروازه بنفیکا به بیرون می رود. در دقیقه 22 پاس زیاش به دولبرگ می رسد که ضربه وی را دروازه بان بنفیکا دور می کند. در دقیقه 33 سفروویچ به رافا سیلوا پاس می دهد که وی موقعیتی خوب را خراب می کند تا دروازه آژاکس بسته بماند. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان می رسد.

نیمه دوم آغاز می شود. آژاکس بیشتر بازی را در اختیار دارد و نمی خواهد در خانه امتیازات را از دست دهد. در دقیقه 53 فن ده بیک روی پاس تادیچ صاحب توپ می شود که ضربه او از کنار دروازه بنفیکا به بیرون می رود. در دقیقه 58 شوت حکیم زیاش از بالای دروازه بنفیکا با اختلافی کم به بیرون می رود. در دقیقه 58 نوبت به ضد حمله بنفیکا می رسد. سفروویچ با یک ضربه والی دروازه آژاکس را تهدید می کند که اونانا به خوبی توپ را دفع می کند. 70 دقیقه از بازی گذشته و آژاکس کاملا بازی را در اختیار دارد ولی نمی تواند موقعیتی جدی خلق کند. یکی از بهترین موقعیت های بازی توسط 74 نصیب آژاکس می شود؛ جایی که با همکاری زیاش و تادیچ توپ به فن ده بیک می رسد ولی ضربه او را ولاچودیموس به خوبی از دروازه دور می کند.

برای مشاهده آمار دقیق مسابقه به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه نمایید.

شرح گل ها

آژاکس 1-0 بنفیکا | نصیر مزراوی (90+2): نرس از سمت چپ پاس کات بک می دهد ولی توپ دور می شود. توپ در سمت راست به مزراوی می رسد و وی با یک شوت محکم دروازه بنفیکا را باز می کند.

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث عکس فیلم فضای مجازی معاون بیمارستان مرگ تصادف حادثه جاده نیروی انتظامی وزیر گرگان محمد شریعتمداری کشته دستگاه قضایی سازمان تامین اجتماعی آزار و اذیت رئیس استان گلستان شناسایی و دستگیر وحید مظلومین مجازات وزیر کار حکم اعدام سانحه رانندگی تصادف رانندگی دار وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نوربخش تشییع جنازه شهادت امام حسن عسکری امام حسن عسکری ویدئو سیدتقی نوربخش تصادف وحشتناک حوادث گلستان اخبار گلستان شهادت امام عسکری آخرین لحظات متن تسلیت شهادت امام حسن عسکری پبام تسلیت شهادت امام حسن عسکری پیامک تسلیت شهادت امام حسن عسکری عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکری امام حسن عسکری زندگینامه امام حسن عسکری عکس شهادت عسکری شهادت امام عسکری علیه السلام شهادت امام عسکری تسلیت شهادت امام عسکری مداحی شهادت امام عسکری تعطیل است شهادت امام عسکری پیامک شهادت امام عسکری ع شهادت امامدحسن عسکری شهادت امام عسکری شعر متن تسلیت شهادت علی متن تسلیت شهادت شهید متن تسلیت شهادت شهید مدافع حرم متن تسلیت شهادت امیرالمومنین متن تسلیت شهادت فاطمه متن تسلیت شهادت مدافع حرم تصادف شریعتمداری سانحه رانندگی برای وزیر کار جاده غربی مرکز گلستان عکس ماشین تصادف کرده وزیرکار خبر تصادف وزی خبر تصادف وزیر کار عبدالرحمن تاج‌الدین

به روایت تصویر


به روایت ویدئو