اشعار لاله صبوری، جا ماندن - نی نی بان | نیوز پارسی
اشعار لاله صبوری، جا ماندن

اشعار لاله صبوری، جا ماندن


منبع: نی نی بان

بازدید: 12

تاریخ: 1397/6/9

ساعت: 14:04


لاله صبوری، بازیگر، کارگردان و نویسنده در صفحه اینستاگرام خود از انتشار مجموعه اشعارش با عنوان «جا ماندن» تا زمان برگزاری نمایشگاه کتاب امسال خبر داد.

نی نی بان، گروه رسانه‌های اجتماعی:لاله صبوری، بازیگر، کارگردان و نویسنده در صفحه اینستاگرام خود از انتشار مجموعه اشعارش با عنوان «جا ماندن» تا زمان برگزاری نمایشگاه کتاب امسال خبر داد. وی در صفجه شخصی‌اش در اینستاگرام، عکسی از روجلد اولین کتابش منتشر کرده و در متنی کوتاه نوشته است: «بالاخره اتفاق افتاد ... به نمایشگاه کتاب مى‌رسه ...رونمایىشم مى‌گیریم»صبوری 3ماه پیش هم با انتشار یک عکس در صفحه اینستاگرام خود از پایان تدوین اولین کتابش خبر داده بود: «بالاخره تمام شد، ادیت نهایى شعرها، اماده چاپ .. تا کتاب شود، اگر عمرى باشد...»

مجموعه اشعار لاله صبوری منتشر می‌شودلاله صبوری 46سال سن دارد و با بازی در مجموعه «جنگ 77» به شهرت رسید. وی در چند سریال تلویزیونی از جمله «مثل من مثل تو»، «کمربندها را ببندیم»، «دوقلوها»، «رستوران خانوادگی»، «این زمینی‌ها»، «بزرگمرد کوچک» و «فقط به خاطر تو» به ایفای نقش پرداخته است. صبوری همچنین به مدت دو سال نویسندگی و کارگردانی برنامه «رنگین‌کمان» را به عهده داشته است.

مجموعه اشعار لاله صبوری منتشر می‌شودصبوری با حساب کاربریlalehsabouri@در اینستاگرام فعالیت می‌کند.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو