اونای امری: اسپورتینگ لیسبون شایستگی گرفتن یک امتیاز را داشت؛ مصدومیت ولبک روحیه آرسنال را خراب کرد

منبع: طرفداری

بازدید: 7

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 11:31


اونای امری: اسپورتینگ لیسبون شایستگی گرفتن یک امتیاز را داشت؛ مصدومیت ولبک روحیه آرسنال را خراب کرد

توپچی ها در دیداری خانگی مقابل تیم پرتغالی به تساوی بدون گل رسیدند.

طرفداری- شب گذشته در چارچوب لیگ اروپا، آرسنال و اسپورتینگ لیسبون به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به نقل از سایت رسمی آرسنال، اونای امری، سرمربی توپچی ها ابتدا در خصوص مصدومیت دنی ولبک گفت:

این بدترین خبر امشب بود. ما قطعا در این لحظات کنار دنی خواهیم بود. او خوب کار کرده بود و بازی خوبی داشت و موقعیت هایی نیزن صیبش شد. مصدومیت او روحیه تیم را نیز خراب کرد. کاملا واضح بود این مصدومیت چقدر بد بود. زمانی که شما فوتبال بازی می کنید، مسائل این چنینی رخ می دهند. دوست ندارم چنین چیزی رخ دهد ولی این بخشی از کار است. او اکنون در بیمارستان به سر می برد. خبر جدیدی نیست و باید صبر کنیم ولی می دانیم که مصدومیتش جدی است.

وی در مورد مسابقه گفت:

اسپورتینگ تیمی سازماندهی شده و پر تلاش بود. من نیز این را قبلا به بازیکنانم گفته بودم. در کل تیم های پرتغالی بسیار رقابتی هستند و کار آنها در خط دفاعی فوق العاده بود. ما نیاز داشتیم خونسردی مان را حفظ کنیم و موقعیت ایجاد کنیم ولی این کاری آسان نبود. البته موقعیت هایی ایجاد کردیم ولی برای پیروزی کافی نبودند.

سرمربی اسپانیایی اضافه کرد:

فکر می کنم اسپورتینگ لیسبون شایسته این تساوی بود. البته برای بازیکنانم نیز خوشحالم. آنها عملکرد خوبی داشتند و تعهد خود را در زمین نشان دادند. در کل بازی سختی بود. ما بازی مان در پرتغال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم ولی آن دیدار نیز سخت بود. درست است که نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم ولی در راه هدفمان یعنی صدرنشینی در گروه هستیم و می خواهیم به همین روند ادامه دهیم.

 

 

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو