اونای امری: تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود؛ تیمم در مسیر درستی حرکت می کند

منبع: طرفداری

بازدید: 15

تاریخ: 1397/8/7

ساعت: 01:29


اونای امری: تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود؛ تیمم در مسیر درستی حرکت می کند

با وجود متوقف شدن مقابل کریستال پالاس، اونای امری باور دارد آرسنال در مسیر درستی حرکت می کند و به پیشرفتش ادامه خواهد داد.

طرفداری- ساعاتی پیش دیدار تیم های کریستال پالاس و آرسنال با تساوی 2-2 به اتمام رسید تا بالاخره نوار پیروزی های متوالی توپچی ها قطع شود.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه آرسنال، اونای امری پس از پایان بازی در خصوص نمایش تیمش اظهار داشت:

به گمانم هر دو تیم از نتیجه کسب شده ناراحت هستند. نیمه اول برای مان آسان نبود. کریستال پالاس زمانی به گل رسید که ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما در یک سوم هجومی چندان کاری از پیش نمی بردیم. در نیمه دوم توانستیم در دو موقعیت، دو گل به ثمر برسانیم. آن ها با حمایت هواداران شان به ما فشار می آوردند و با تمام بازیکنان به سمت دروازه ما حمله می کردند. در چنین شرایطی ما به در دست گرفتن کنترل بازی و زدن گل سوم نیاز داشتیم. در نهایت با وجود این که می خواستم تیم به تلاشش برای زدن گل سوم ادامه دهد، موفق به انجام این کار نشدیم.

- آیا پنالتی دوم کریستال پالاس صحیح بود؟

وقتی زمان زیادی را مشغول به دفاع در محوطه جریمه تان باشید، چنین اتفاقی رخ خواهد داد. این که آن صحنه پنالتی بود یا نه، ربطی به شغل من ندارد. به تصمیم داور بازی احترام می گذارم اما باید بیشتر کنترل توپ را در اختیار داشته باشیم و بازیکنان حریف را خارج از محوطه جریمه مان نگه داریم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

- آیا اوزیل از تعویض شدن ناراحت شد؟

طبیعی است که او از تعویض شدن خوشحال نباشد. از بازیکنانی مانند اوزیل که وقتی خوب بازی نمی کنیم، همچنان می خواهند در زمین بمانند خوشم می آید. وقتی نتیجه بازی 2 بر 1 بود او را بیرون کشیدم و تقریبا تمامی بازیکنان می خواهند در چنین شرایطی به بازی ادامه دهند.

- اشتباه موستافی در صحنه پنالتی:

گویا شما بهتر از من صحنه پنالتی را آنالیز کرده اید! نمی دانم شاید او اشتباه کرده باشد و شاید هم نه. دوباره فیلم بازی را نگاه می کنم و سپس در این خصوص نظر خواهم داد.

- بعد از گل دوم کریستال پالاس، چه پیامی را می خواستید به بازیکنان منتقل کنید؟

ما می توانیم در زمین اشتباه کنیم. حتی من هر روز در تصمیم گیری مرتکب اشتباه می شوم. باید از اشتباهات درس بگیریم و نگذاریم آن ها باعث کاهش اعتماد به نفس و باورمان شوند. در زمین اتفاقاتی رخ می دهد که به پروسه یادگیری بازیکنان و ذهنیتی که آن ها باید برای حفظ توپ در لحظات برتری مان نسبت به حریف داشته باشند، کمک خواهد کرد. باید چنین ذهنیتی را حفظ کنیم. در ده دقیقه پایانی بازی، می خواستم بازیکنان با همین ذهنیت تلاش کنند اما شرایط بازی در زمین چندان برای مان آسان نبود.

- دلیل تعویض اوزیل و ورود ولبک به زمین به عنوان بازیکن شماره 10:

در بازی خارج از خانه قبلی مان برابر فولام این کار را انجام دادم و موفق عمل کردیم. به نظرم همانند بازی های اخیر، کمی مالکیت توپ را از دست دادیم و توپ بیشتر بین بازیکنان دو تیم رد و بدل می شد. می خواستم با حضور لاکازت و ولبک در زمین، به گل های بیشتر برسیم و توپ میان این دو بازیکن رد و بدل شود. همچنین ولبک علاوه بر کارهای هجومی, در دفاع و به خصوص ضربات ایستگاهی حریف به خوبی به تیم کمک می کند.

- ناراحتی در خصوص جا ماندن از تیم های بالانشین جدول:

کمی ناراحت هستم اما در مسیر درستی در حال حرکت هستیم و از جایگاه خوبی برای رسیدن به اهداف مان برخوردار هستیم. بازی خارج از خانه در لیگ برتر سخت است اما تیمم در حال پیشرفت است. در کل تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود. می خواستیم پیروز شویم اما بازی آسانی پیش رو نداشتیم. کریستال پالاس تیم خوبی است و بازی در زمین آن ها، برای هر تیمی آسان نیست.

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث عکس زمین کریستیانو رونالدو مدرسه هواپیما بازیگر وزارت کشور برف شهادت برگزیت درگذشت شکست مادر بازگشت بحران کیهان حسین محب اهری عبدالرضا رحمانی فضلی هنرمند آماده باش گفت و شنود مدیریت احزاب گفتگو طهرانچی ماسیمیلیانو الگری کوپا دل ری عکس پروفایل جورجو کیه لینی دانلود سریال امروز تولد کیه پسر بچه سوپرکاپ ایتالیا تقسیمات کشوری یوونتوس-میلان رئیس دانشگاه آزاد مردگان لیست بارسلونا نشست لهستان 27 دی سریال Vikings بارسلونا-لوانته جده عربستان دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings دانلود زیرنویس فارسی فصل 5 سریال Vikings دانلود سریال Vikings دانلود سریال Vikings S5 دانلود سریال Vikings فصل 5 دانلود سریال Vikings فصل پنجم دانلود فصل 5 سریال Vikings دانلود فصل پنجم سریال وایکینگ ها دانلود قسمت ۱7 فصل ۵ سریال Vikings دانلود قسمت جدید سریال وایکینگ ها دانلود قسمت هفدهم فصل پنجم سریال Vikings قسمت جدید سریال Vikings Vikings قسمت 18 فصل 5 دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 1080p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 720p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با زیرنویس فارسی دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با لینک مستقیم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کم حجم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کیفیت HD دانلود قسمت هجدهم فصل پنجم سریال وایکینگ ها زیرنویس فارسی قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings سریال Vikings S5 E18 قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با کیفیت بالا وایکینگ ها قسمت هجدهم فصل پنجم 17 ژانویه ترور دانشمندان ایرانی رقص حسین محب اهری

به روایت تصویر


به روایت ویدئو