این دستگاه عطر مخصوص هر کاربر را می‌سازد

منبع: مشرق نیوز

بازدید: 5

تاریخ: 1397/10/23

ساعت: 04:57


یک استارت آپ فرانسوی از دستگاه هوشمندی برای تولید عطر مخصوص هر کاربر رونمایی کرده است. این عطر علاوه برخوشبو کردن خانه، روحیه فرد را بهتر می کند.

این دستگاه عطر مخصوص هر کاربر را می‌سازد

به گزارش مشرقبه نقل ازدیلیمیل، یک استارتآپفرانسوی ازدستگاه هوشمند انتشار عطررونمایی کرده که می‌تواند به طور دیجیتالیروغن‌های معطررا ترکیب کند و عطرهایی خاص بسازد.

شرکت Artiris از این دستگاه رونمایی کرده که Compoz نام دارد. هزینه تولید عطر با این دستگاه بسیار گران‌تر از یک شمع معمولی یا خوشبو کننده هوا است، به طوری کهگرانقیمتترینعطر ساخت آن به ۹۰۰ دلار می‌رسد.

اما این شرکت ادعا می‌کند عطری لوکس و مخصوص برای هر کار تولید می‌کند که علاوهبرخوشبوکردن خانه روحیه فرد را نیز بهبود می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

خودرویی که کمتر تصادف می‌کند!

مدل اولیه این دستگاه ۴۵۰ دلار هزینه دارد.

خاوریپورکینسمدیر ارشد بازاریابی شرکت فرانسوی می‌گوید:هنگامیکهوارد اتاقی خوشبو می‌شوید، احساس خوبی به شما دست می‌دهد. بنابراین هدف ما بهبود سلامت کاربر است و بهترین روش برای این منظور تولید یک عطر کاملاً شخصی است.

«Compoz» یک جعبه کوچک مجهز به یک پروانه است که می‌تواند همزمان ۵ روغن را در خود نگه دارد. این دستگاه مجهز به یک اپلیکیشن است و کاربر می‌تواند میزان هر عطر را تنظیم کند. همچنین کاربر می‌تواند به وسیله یک نمایشگر روی دستگاه یا اپلیکیشن همراه آن را کنترل کند.

شرکت فرانسوی روغن‌های معطر خود را می‌سازد که شامل ۲۵ عطر مختلف از جمله وانیل وماندرایناست.

به گفته تولید کننده تمام عطرها طبیعی هستند.

منبع: مهر

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو