بازی Below هفته آینده منتشر خواهد شد - گیم فا | نیوز پارسی

بازی Below هفته آینده منتشر خواهد شد

منبع: گیم فا

بازدید: 26

تاریخ: 1397/9/15

ساعت: 23:45


پس از گذشت ۵ سال توسعه‌دهندگان عنوان Below تاریخ انتشار این بازی را برای کنسول ‌ایکس‌باکس‌ وان و رایانه‌های شخصی اعلام کردند. Below در اواسط ماه جاری عرضه می‌شود. شرکت کاپی‌بارا گیمز (Capybara Games) نیز به همین دلیل تریلر هنگام انتشار این عنوان را چند روز زودتر از عرضه این بازی منتشر کرده که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

Below عنوانی اکشن-نقش‌آفرینی است که با ترکیب سبک وحشت جلوه جذاب‌تری به بازی داده است. پس از مدت‌ها توسعه و طراحی توسط شرکت کاپی‌بارا بالاخره Below اواسط همین ماه برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. اولین نمایش این بازی در سال ۲۰۱۳ بود و حال پس از ۵ سال شاهد انتشار آن خواهیم بود.

سرانجام انتظار طرفداران برای عرضه این بازی، هفته آینده به پایان خواهد رسید. شرکت کاپی‌بارا نیز یک هفته زودتر از انتشار این بازی، تریلر هنگام انتشار بازی Below را عرضه کرده که در پایان این تریلر، تاریخ انتشار این عنوان نیز مشخص شده است.

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد، این عنوان اولین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد اما در طول این ۵ سال چندین بار با تاخیر در انتشار مواجه شد. در نهایت سازندگان این بازی اعلام کردند که عرضه‌ی این بازی در حال حاضر بیسار زودتر از حد انتظار آن‌هاست. سازندگان این عنوان در مسیر توسعه و ساخت آن با مشکلات بسیاری مواجه شدند اما هرگز به فکر لغو مراحل ساخت آن نیفتادند.

اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی شرکت کاپی‌بارا تایید کرد که Below پس از مدت‌ها انتظار امسال منتشر خواهد شد. از ظاهر گیم‌پلی بازی به نظر می‌رسد که شاهد یک عنوان بدون نقص و عالی خواهیم بود؛ تنها یک هفته به انتشار این عنوان زمان باقی مانده است و هواردان برای تجربه آن لحظه‌شماری می‌کنند. Below در تاریخ ۲۳ آذر ماه (۱۴ دسامبر) برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه تریلر هنگام انتشار عنوان Below را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


به روایت تصویر


به روایت ویدئو