با حضور شخصیت آترئوس در بازی God of War شدیدا مخالفت شده بود

منبع: گیم فا

بازدید: 13

تاریخ: 1397/8/29

ساعت: 22:30


با حضور شخصیت آترئوس در بازی God of War شدیدا مخالفت شده بود

شاید بسیاری از بازی‌بازان هنگام شنیدن خبر اضافه شدن یک همراه به بازی God of War، شوکه شدند و همچنین شک داشتند که این امر بتواند به یک موفقیت تبدیل شود. پس از انتشار بازی، همگی متقاعد شدیم که آترئوس در این عنوان نه تنها باعث کاهش کیفیت تجربه‌ی ما از این بازی نشد، بلکه توانست لایه‌ای جدید نیز به شخصیت‌پردازی این سری اضافه کند. حال طی مصاحبه‌ای با کارگردان افسانه‌ای این بازی یعنی کوری بارلوگ (Corey Balrog) می‌شنویم که در ابتدا  با حضور آترئوس در بازی به شدت مخالف شده بود.

سری بازی‌های God of War همیشه به خشونت بی حد و مرز شخصیت اصلی آن یعنی کریتوس مشهور بوده‌اند؛ مبارزی که به تنهایی خدایان یونان را به زانو در آورد. در این سری همیشه شاهد گیم‌پلی سریع، خشن و بسیار جذابی بودیم که توسط شمشیرهای زنجیری کریتوس به بازی‌باز ارائه می‌شد. در جدیدترین نسخه از این بازی، تغییرات زیادی در بازی ایجاد شد. دوربین بازی به کریتوس نزدیک‌تر شده بود، در نتیجه از سرعت مبارزات کاسته شد. کریتوس در تلاش بود که گذشته‌ی خود را در قلب خود دفن کند و از همین‌رو شمشیر‌های خود را در زیر خانه‌ی خود پنهان کرده بود. سلاح اصلی شما در این نسخه، تبری بود که در ابتدا بسیار برای همگان نگران‌کننده بود ولی بعدا معلوم شد که سلاخی کردن دشمنان با این تبر هم می‌تواند به لذت‌بخشی مبارزه با دو شمشیر قدیمی کریتوس باشد. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات در بازی، اضافه شدن یک همراه به گیم‌پلی بود. آترئوس که در بازی نقش فرزند کریتوس را دارد، در ابتدا با نظرات مخالف بسیاری روبرو شد. در انتها ولی شاهد شکوفا شدن این شخصیت و تاثیر عمیق او بر گیم‌پلی و شخصیت‌پردازی بودیم. جالب آن است که بدانید بسیاری از سازندگان این عنوان نیز اعتقاد داشتند که آترئوس باید از روند گیم‌پلی حذف شود و تنها در کات‌سین‌های بازی حضور داشته باشد ولی کوری بارلوگ در این رابطه نظر دیگری داشت:

در برهه‌ای از زمان، به من گفته شد که آترئوس را به کلی از بازی حذف کنم. من هم خندیدم و به شوخی گفتم «باشه». ولی دوباره و این بار با لحنی جدی‌تر به من گفتند « آترئوس را از بازی حذف کن ! ما هنوز مطمئن نیستیم که بازی برای این کار ظرفیت کافی داشته باشد» من نمی‌توانستم بازی را بدون آترئوس تصور کنم، پس برای مدت کوتاهی بسیار عصبانی شدم ولی خب… عصبانیت روش من نیست. به هر روشی که بود بالاخره توانستم دیگران را راضی کنم که شخصیت آترئوس برای این بازی ضروری است.

ما همگی باید خوشحال باشیم که کوری بارلوگ توانست شخصیت آترئوس را در بازی نگه دارد. در بازی‌های رایانه‌ای چندین شخصیت هستند که با یکدیگر تیم‌هایی به یادماندنی و البته بسیار جذابی را تشکیل داده‌اند: نیتن و سالی، جوئل و الی، بوکر و الیزابت. کوری بارلوگ توانست به این لیست نام کریتوس و آترئوس را نیز اضافه کند؛ همراهی که هم در مبارزات به شما کمک می‌کرد و هم در پیشرفت خط داستانی بازی بسیار تاثیرگذار بود. بارلوگ چنین ادامه می‌دهد:

ما در این نسخه نمی‌توانستیم تنها یک کریتوس عصبانی دیگر را طراحی کنیم. ما به شخصیتی نیاز داشتیم تا بتواند از قوانین عادی کریتوس سرپیچی کند، به جای فریادهای بلند از روی عصبانیت، به آرامی حرف بزند و مسئله را با تفکر حل کند. این امر باید هم در کات‌سین‌ها و هم در روند گیم‌پلی مشهود می‌بود.

بازی God of War هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. این فرصت بسیار خوبی قلمداد می‌شود تا به سراغ یکی از بهترین بازی‌های سال بروید. برای آشنایی بیشتر با این عنوان نقد و بررسی گیمفا به قلم سعید آقابابایی را از دست ندهید. همچنین اگر علاقه دارید تا بیشتر نظرات و حرف‌های کارگردان این بازی را مطالعه کنید، می‌توانید مصاحبه‌ی این فرد تحت عنوان مصاحبه با کوری بارلوگ کارگردان عنوان محبوب God of War را مطالعه کنید.

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


فوتبال ترامپ بانک مرکزی عربستان سعودی اینستاگرام بازار ارز منچسترسیتی کارشناسی ارشد آزمون لیگ اروپا همتی سردار سلیمانی مهاباد سلفی المپیاکوس شهدای مدافع حرم دانلود فیلم 2018 صهیونیست ها آزمون سراسری رابرت مولر دانلود فیلم جدید 2018 ویارئال فردا کنترل اولیویه ژیرو پیام نور ویلیان اسپارتاک مسکو فراگیر رسانه آمریکایی willian Olivier Giroud مول ویدی-چلسی مول ویدی بهترین فیلم های 2018 توره انیمشن Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 بهترین کارتون مرد عنکبوتی دانلود انیمیشن Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 دانلود انیمیشن Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 با زیرنویس فارسی دانلود انیمیشن Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 با کیفیت بالا دانلود انیمیشن اسپایدرمن درون دنیای اسپایدر-ورسه دانلود پوستر Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 دانلود رایگان Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 دانلود فیلم Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 با لینک مستقیم دانلود فیلم Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 کامل دانلود کارتون Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 دانلود کارتون مرد عنکبوتی 2018 جدید دانلود مستقیم Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 دانلود نسخه پرده ای Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 زیرنویس فارسی Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 نقد و بررسی Spider-Man Into the Spider-Verse 2018 اولین انسان 2018 فیلم دانلود فیلم First Man 2018 با زیرنویس فارسی دانلود فیلم First Man 2018 با کیفیت 720p دانلود فیلم First Man 2018 با کیفیت HDRip 1080p دانلود فیلم First Man 2018 با کیفیت پرده ای دانلود فیلم اولین مرد 2018 دانلود فیلم جدید First Man 2018 دانلود فیلم فرست من 2018 دانلود فیلم نخستین مرد 2018 دانلود مستقیم First Man 2018 فیلم اپولو 2018 رایان گاسلینگ فیلم زندگی نامه نیل آرمسترانگ نخستین انسان 2018 فیلم بازی Ancient Frontier Steel Shadows پیش نمایش بازی Ancient Frontier Steel Shadows دانلود Ancient Frontier Steel Shadows دانلود Ancient Frontier Steel Shadows کرک CODEX دانلود بازی Ancient Frontier Steel Shadows دانلود سرور ایران بازی Ancient Frontier Steel Shadows دانلود نسخه فشرده بازی Ancient Frontier Steel Shadows دانلود نسخه نهایی بازی Ancient Frontier Steel Shadows حاج‌ قاسم انتخابات 2016

به روایت تصویر


به روایت ویدئو