با مصدومیت اومتیتی بارسلونا به دنبال ده لیخت

با مصدومیت اومتیتی بارسلونا به دنبال ده لیخت


بازدید: 4

تاریخ: 1397/7/20

ساعت: 19:07


خرید زمستانی در برنامه‌های باشگاه نیست اما یک اتفاق ناخواسته می‌تواند همه چیز را دستخوش تغییر کند.

با مصدومیت اومتیتی بارسلونا به دنبال ده لیخت

خرید زمستانی در برنامه‌های باشگاه نیست اما یک اتفاق ناخواسته می‌تواند همه چیز را دستخوش تغییر کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

این احتمال وجود دارد که بارسلونا برخلاف چیزی که برنامه ریزی کرده بود، وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شود.

به گزارش موندو دپورتیوو، مدیران عالی رتبه باشگاه در روزهای اخیر علنا اعلام کردند که بارسا قصد خرید یک مدافع کناری یا میانی در نیم فصل را ندارد. اگرچه والورده تاکنون به میراندا به عنوان ذخیره منتخب آلبا بازی نداده اما باشگاه قصد ندارد برای این پست هزینه کند. همچنین با حضور چهار مدافع میانی، بارسا برنامه‌ای برای جذب یک بازیکن دیگر در این پست را هم ندارد و ایده این است که ماتیس ده لیخت، مدافع ۱۹ ساله هلندی آژاکس در تابستان جذب شود.

اینکه فقط یک مدافع مرکزی راست پا در ترکیب وجود دارد، از نظر باشگاه و والورده مشکل حادی محسوب نمی‌شود اما معضل اصلی، مصدومیت مشکوک اومتیتی است. گفته شد که این بازیکن از ناحیه زانوی پا آسیب دیده و هم اکنون در حال طی کردن پروسه ریکاوری مخصوصی است که اگر پاسخ مورد انتظار را نداشته باشد، کار او را به جراحی و دوری ۴ ماهه از میادین خواهد کشاند. مدیران بارسا هر روز با پزشکان باشگاه در تماس هستند تا شرایط بهبود اومتیتی را جویا شوند. هیچ کس نمی‌خواهد پیش از آنکه پزشکان حرف آخر را بزنند، تصمیم عجولانه‌ای بگیرد.

اما بارسا گوشه چشمی به بازار هم دارد. این اعتقاد در باشگاه وجود دارد که اگر اومتیتی کارش به تیغ جراحی و دوری چند ماهه کشیده شد، باید جای خالی‌اش را پر کرد. اگر چنین شود، گزینه اول باز هم ده لیخت خواهد بود. مدافعی که به اولویت باشگاه برای تقویت خط دفاعی تبدیل شده و مدیران بارسا هم اقداماتشان برای جذب او را آغاز کرده‌اند. حالا اینکه بارسا گام آخر را تابستان بردارد یا همین زمستان، به مصدومیت اومتیتی بستگی دارد. خرید ده لیخت در زمستان مطمئنا گران‌تر خواهد بود اما پوئن مثبتش آن است که می‌تواند در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا نیز بارسلونا را همراهی کند.

به گفته موندو تصمیم نهایی در ماه نوامبر گرفته خواهد شد.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو