بورنموث 1-2 منچستریونایتد؛ گرد باد نیمه دوم شیاطین سرخ، طوفان پسران هاو را بلعید

بورنموث 1-2 منچستریونایتد؛ گرد باد نیمه دوم شیاطین سرخ، طوفان پسران هاو را بلعید


منبع: طرفداری

بازدید: 9

تاریخ: 1397/8/12

ساعت: 18:03


نبرد جذاب و دیدنی دو نسخه متفاوت از «آقای خاص» بر روی نیمکت دو تیم، با پیروزی مربی پرتغالی رسید.

طرفداری- تیم‌های بورنموث و منچستریونایتد از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت تهران به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

  • روز و تاریخ برگزاری: شنبه ۳ نوامبر ۲۰۱۸ | ۱۲ آبان ۱۳۹۷
  • تورنمنت: لیگ برتر انگلیس | هفته دهم
  • داور: پل تیرنی
  • ورزشگاه: ویتالیتی
  • گلزنان: کالوم ویلسون (۱۱) برای بورنموث | آنتونی مارسیال (۳۵) و مارکوس رشفورد (۲+۹۰) برای منچستریونایتد

ترکیب ابتدایی و مروری بر جریان بازی

بورنموث در نیمه اول کاملا از حریف سرتر بود و اگر دخیا نبود، احتمال داشت کار برای یونایتد خیلی سخت شود. کالوم ویلسون، رایان فریزر و جونیور استانیسلاس سه بازیکن شاخص بورنموث در این نیمه بودند. در نیمه دوم یونایتد با عطش بیشتری برای گلزنی وارد زمین شد و ورود همزمان هررا و رشفورد به جای ماتا و فرد این تیم را هجومی‌تر هم کرد. ضربه آزاد دقیقه ۶۴ یانگ به دیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت شوت رشفورد به وسیله آکه از دهانه دروازه برگشت داده شد و در حالی که توپ پس از برخورد به پوگبا در حال ورود به دروازه بود، در سومین مرحله بروکس توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید. در دقیقه ۶۶ شوت پای چپ هررا درست از پشت محوطه جریمه، زوزه کشان از کنار دروازه به بیرون رفت.

 شرح گل‌ها

بورنموث ۱-۰ منچستریونایتد؛ ویلسون (۱۱): کرنر بورنموث دفع شد ولی لوییس کوک طراح موج دوم حمله از سمت راست بود تا ارسال زمینی استانیسلاس با شوت زمینی ویلسون از برابر دیدگان دخیا وارد دروازه شود.

بورنموث ۱-۱ منچستریونایتد؛ مارسیال (۳۵): فرار سانچز از سمت چپ خط دفاع حریف با ارسال او به مرکز محوطه جریمه حریف همراه شد تا مارسیال از شکاف بزرگ ایجاد شده در آن ناحیه استفاده کند و با ضربه پای چپ خود، توپ را به تور دروازه برساند.

بورنموث ۱-۲ منچستریونایتد؛ رشفورد (۲+۹۰): ارسال پوگبا از سمت چپ در شلوغی‌ محوطه جریمه پس از فعل و انفعالی به رشفورد رسید تا او با ضربه خود گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

خلاصه بازی

به زودی...

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو