جواد شمقدری: با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم

جواد شمقدری: با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم


منبع: سینما پرس

بازدید: 21

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 21:05


جوان آنلاین: «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود.

جوان آنلاین: «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود.

‎تسخیر سفارت آمریکا، لانه جاسوسی، از نقاط عطف و بسیار مهم انقلاب اسلامی می‌باشد؛ با گذشت نزدیک به ۴۰سال از تسخیر سفارت آمریکا، ضروری است این موضوع برای نسل جوان امروز که تصویری از آن دوران ندارد روایت شده و ابعاد آن مورد بررسی قرار گیرد تا فرصت سوء استفاده از دشمن نیز گرفته شود. در این بین بهترین ابزار سینما و تلویزیون است. درهمین راستا تا به امروز چندین هنرمند خواستند روایتی از این ماجرا ارائه دهند، اما ظاهراً همه ناموفق شدند. این بار «جواد شمقدری» همت کرده است تا روایتی از این اتفاق را در دوربین خود ضبط کند.

«نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود. داستان این سریال به سال ۵۷ مربوط می‌شود و به مدت هشت ماه در مقطع انقلاب، نفوذ آمریکایی‌ها را در عرصه‌های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون نشان می‌دهد.
حال سوال اساسی این است که چرا سینما در رابطه با این موضوع مهم کاری نکرد و حالا تلویزیون تصمیم گرفته تا برای آشنا سازی و آگاه سازی جامعه از موضوع تسخیر لانه جاسوسی آستین بالا زند؟ از همین رو با جواد شمقدری، کارگردان این سریال گفت‌وگویی کوتاه کرده‌ایم.
شمقدری: صداوسیما هم سنگ اندازی می‌کند
جواد شمقدری، کارگردان و فیلمنامه نویس در خصوص سریال «نفوذ» و کم کاری سینما در رابطه با تولید آثار مرتبط با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا می‌گوید: «نه تنها سینما بلکه اگر تلاش‌های خود من هم اگر نبود تلویزیون هم هیچ حمایتی که نمی‌کرد هیچ، بلکه سنگ اندازی هم می‌کردند. ما تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا این کار ارزشی را صحیح و سلامت به پایان برسانیم.»
با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم
‎جواد شمقدری، کارگردان و فیلمنامه نویس در خاتمه تاکید می‌کند: «تاکنون تلاش کرده‌ام با رسانه‌ای در خصوص سریالم صحبتی نکنم. چرا که این روزها به شدت با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم و برای انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص این سریال نیازمند فرصت هستم تا پس از رفع مشکلاتم با برخی از این دوستان درباره این سریال بیشتر صحبت کنم.»

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث عکس زمین کریستیانو رونالدو مدرسه هواپیما بازیگر وزارت کشور برف شهادت برگزیت درگذشت شکست مادر بازگشت بحران کیهان حسین محب اهری عبدالرضا رحمانی فضلی هنرمند آماده باش گفت و شنود مدیریت احزاب گفتگو طهرانچی ماسیمیلیانو الگری کوپا دل ری عکس پروفایل جورجو کیه لینی دانلود سریال امروز تولد کیه پسر بچه سوپرکاپ ایتالیا تقسیمات کشوری یوونتوس-میلان رئیس دانشگاه آزاد مردگان لیست بارسلونا 27 دی نشست لهستان سریال Vikings بارسلونا-لوانته جده عربستان دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings دانلود زیرنویس فارسی فصل 5 سریال Vikings دانلود سریال Vikings دانلود سریال Vikings S5 دانلود سریال Vikings فصل 5 دانلود سریال Vikings فصل پنجم دانلود فصل 5 سریال Vikings دانلود فصل پنجم سریال وایکینگ ها دانلود قسمت ۱7 فصل ۵ سریال Vikings دانلود قسمت جدید سریال وایکینگ ها دانلود قسمت هفدهم فصل پنجم سریال Vikings قسمت جدید سریال Vikings Vikings قسمت 18 فصل 5 دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 1080p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 720p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با زیرنویس فارسی دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با لینک مستقیم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کم حجم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کیفیت HD دانلود قسمت هجدهم فصل پنجم سریال وایکینگ ها زیرنویس فارسی قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings سریال Vikings S5 E18 قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با کیفیت بالا وایکینگ ها قسمت هجدهم فصل پنجم 17 ژانویه ترور دانشمندان ایرانی رقص حسین محب اهری

به روایت تصویر


به روایت ویدئو