حیوان گزیدگی ۲ زائر را راهی بیمارستان کرد

منبع: فردا نیوز

بازدید: 13

تاریخ: 1397/8/6

ساعت: 22:27


مسئول انتقال مصدومان در نجف اشرف از ارائه خدمات درمانی به زائران و اعزام بیماران در ۲۴ ساعت گذشته در نجف اشرف خبر داد و گفت: گزش موش دو زائر را در عراق راهی بیمارستان کرد

خبرگزاری ایرنا: حکمت هاشمی افزود: دو زائر ۳۷ و ۳۵ ساله که در یک منزل اسکان داشتند بر اثر گازگرفتگی موش مصدوم شدند، آنان به درمانگاه نباء نجف مراجعه کردند و پس از انجام پانسمان و آزمایش برای تکمیل روند درمان به بیمارستان حکیم منتقل شدند.
وی گفت: یک زائر خانم باردار ۳۴ ساله از شوشتر نیز که با درد به درمانگاه نباء مراجعه کرده بود، پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان و پس از انجام اقدامات پایه تا تثبیت وضعیت به مرز مهران منتقل شد.
حکمت با بیان ارائه خدمات به زائران غیرایرانی افزود: دو خانم ۵۵ و ۶۰ ساله پاکستانی و یک جوان ۲۵ ساله از جمهوری آذربایجان نیز که بر اثر ترومای دست، کتف و سر به درمانگاه مراجعه کرده بودند، پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان منتقل شدند.
وی افزود: بیمارانی که با مشکلات اختلال اعصاب و روان، مشکلات قلبی، خونریزی داخلی، شکستگی لگن، اسکن مغز، ضربه به سینه، تنگی نفس و عفونت مراجعه کرده بودند نیز پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو