خدمت رسانی گروه جهادی شهیده بنت الهدی علی آباد به مردم محروم

منبع: حوزه

بازدید: 6

تاریخ: 1397/7/2

ساعت: 15:03


حوزه/مسئول گروه جهادی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول، در زمینه های مختلف فرهنگی، خدماتی را به مردم مناطق محروم ارائه می دهند.

خدمت رسانی گروه جهادی  شهیده بنت الهدی علی آباد به مردم محروم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از گرگان، خانم خدیجه الازمنی، مسئول گروه جهادی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول گفت: یکی از عرصه هایی که حوزه های علمیه می توانند نقش آفرینی کنند، اردوهای جهادی است که در کنار فعالیت های عمرانی و سازندگی؛ فعالیت های فرهنگی، ایجاد روحیه سازندگی و امید در بین مردم مناطق محروم را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه هدف نهایی در اردوهای جهادی، خدمت رسانی به مردم است، یکی دیگر از فعالیت های این نوع اردوها را کشف استعدادهای مردم مناطق محروم دانست.

مسئول گروه جهادی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول ضمن اشاره به فعالیت های انجام شده افزود: تقارن اعزام گروه جهادی با ایام محرم بهترین فرصت است تا مبلغین در کنار سایر فعالیت ها، به وظیفه  اصلی خود یعنی تبلیغ دین اسلام، بپردازند.

الازمنی عنوان کرد: گروه جهادی اعزام شده از مدرسه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول در زمینه های مختلف فرهنگی به انجام خدمت مشغول بودند، از قبیل؛ برگزاری کلاس های علمی و آموزشی و تقویتی، قرآن، احکام، هنری، نشست های سبک زندگی، اخلاقی، اعتقادی، مشاوره های فردی و جمعی، یادواره شهدا، سرکشی از خانواده های محروم و بیمار، تهیه و توزیع لوازم التحریر و البسه، طب سنتی و ویزیت رایگان و برگزاری مراسمات مذهبی.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو