دفاع بازیگر مشهور زن هالیوود از قانون حمل اسلحه - مجله فیلم | نیوز پارسی

دفاع بازیگر مشهور زن هالیوود از قانون حمل اسلحه

منبع: مجله فیلم

بازدید: 8

تاریخ: 1397/7/20

ساعت: 20:10


دفاع بازیگر مشهور زن هالیوود از قانون حمل اسلحه

جیمی لی کرتیس بازیگر مجموعه فیلم های «هالووین» در واکنش به مقاله فاکس نیوز اعلام کرد که به طور کامل از متمم دوم قانون اساسی آمریکا حمایت می کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، جیمی لی کرتیس بازیگر مجموعه فیلم های «هالووین» در واکنش به مقاله فاکس نیوز که او را متهم به ریاکاری کرده بود اعلام کرد به طور کامل از متمم دوم قانون اساسی آمریکا حمایت می کند. متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا متضمن حق مالکیت سلاح برای شهروندان است.

بازیگر «یک ماهی به نام واندا» با عصبانیت به مقاله روز چهارشنبه ۱۰ اکتبر فاکس نیوز واکنش نشان داد. این خبرگزاری در مقاله خود از کرتیس به عنوان یک فرد ریاکار یاد کرده بود به این دلیل که در فیلم هایش از اسلحه استفاده می کند اما در زندگی واقعی مدافع کنترل اسلحه است.

در مقاله فاکس نیوز که به قلم لوییس کازیانو منتشر شده است گفته شده نقش های خانم کرتیس در سینما در مقابل شخصیت واقعی اش به عنوان حامی کنترل اسلحه قرار دارد. او یکی از چندین بازیگر هالیوود است که از سلاح گرم در فیلم هایشان استفاده می کنند اما علیه آن تبلیغ می کنند.

کرتیس در مصاحبه با یواس‌آ تودی به این ادعا واکنش نشان داد و مطلب را «احمقانه» خواند.

دختر جنت لی و تونی کرتیس دو ستاره سابق سینما در این مصاحبه گفت: احمقانه است، آن ها سعی می کنند نکته ای را مطرح کنند بدون آن که از من بپرسند به چه چیزی فکر می کنم. چیزی که من به آن فکر می کنم ممکن است آنها را غافلگیر کند.

او افزود: من از متمم دوم قانون اساسی آمریکا و نیز قوانین حمل سلاح مبتنی بر عقل سلیم حمایت می کنم.

کرتیس در این مصاحبه در واکنش به استفاده اش از سلاح گرم در فیلم ها به ویژه در فیلم جدید «هالووین» گفت: من بازیگری هستم که در فیلم های ژانر وحشت بازی می کنم، برای انتخاب هایم در زندگی شخصی باید مسئول باشم اما به عنوان بازیگر برای بازی کردن در فیلم ها استخدام می شوم. صادقانه بگویم اگر فیلم هایم را به عنوان یک بازیگر صلح طلب انتخاب می کردم هرگز نباید کار می‌کردم. من همیشه افتخار می‌کنم که نماینده زنانی هستم که باهوش، مهارت و خلاقیت  برای زندگی خودشان و خانواده‌ هایشان مبارزه می‌کنند.

فیلم جدید «هالووین» با بازی جیمی لی کرتیس قرار است روز ۱۹ اکتبر به سینماها بیاید.موضوعات داغ امروز


سیاسی سلامت سایپا سرطان نتانیاهو ایران خودرو اسرائیل چلسی بیماری های قلبی فشارخون دانلود آهنگ جدید یبوست کلسترول دانلود موزیک جدید دانلود آهنگ ایرانی دانلود موزیک ایرانی آسم پروتئین چربی فیبر دانلود فیلم 2018 انصراف زیرنویس فارسی التهاب خودروسازان داخلی کالری دانلود فیلم جدید 2018 کنفرانس ورشو مراسم ختم کرفس سفر خارجی اسنوکر مائوریسیو ساری دانلود آهنگ با کیفیت 128 حسین وفایی تور مسافرتی دانلود آهنگ با کیفیت 320 سردار حسین دهقان آب کرفس دانلود مستقیم فیلم مسجد نور دانلود تریلر جدول فروش فیلم ها بهترین خوراکی های برای رفع کهیر از دید طب سنتی پرفروش ترین فیلم‌ها سقف مهریه 110 اعلام شد مهریه چیست شرایط دریافت مهریه بیش از 110 سکه نحوه وصول گرفتن مهریه معسر کیست ماده ۲۲ قانون حمایت خانواده تعیین مهریه بیش از110 سکه درمهریه عند الاستطاعه تعیین مهریه بیش از110 سکه در مهریه عندالمطالبه راه‌های وصول مهریه داوری در پرونده‌های خانواده مدارک لازم جهت درخواست صدور اجراییه مهریه اینستنت فمیلی 2018 دانلود مستقیم Instant Family 2018 زیرنویس فارسی Instant Family 2018 فیلم خانواده فوری نسخه بلوری Instant Family 2018 فیلم های درحال اکران علی طبا دانلود آهنگ علی طبا علاقه جان علاقه جان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو