راه‌اندازی مرکز ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای در دانشگاه رازی - مهر | نیوز پارسی
راه‌اندازی مرکز ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای در دانشگاه رازی

راه‌اندازی مرکز ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای در دانشگاه رازی


منبع: مهر

بازدید: 25

تاریخ: 1397/7/16

ساعت: 20:43


کرمانشاه- مرکز ارتقای شایستگی‌های دانشجویان با هدف توانمندسازی و مهارت‌آموزی آنها در دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارشخبرنگار مهر، یکی از مشکلات فارغ‌التحصیلان دانشگاهی عدم مهارت در رشته‌های تخصصی است که آنها را در ورود به بازار کار با مشکل مواجه می‌کند؛ در همین راستا و با هدف توانمندسازی و مهارت‌آموزی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه امروز دوشنبه مرکز ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان به همت اداره‌کل فنی و حرفه‌ای و با همکاری این دانشگاه راه‌اندازی شد.

یاور محمدی مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه در حشیه افتتاح این مرکز در گفتگو باخبرنگار مهراظهار داشت: سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه رازی و فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی مهارتی دانشجویانی که در مجموعه دانشگاه مشغول تحصیل هستند انجام گرفت که بر اساس آن راه‌اندازی این مرکز ساماندهی و پردازش شد.

وی رباتیک، کارآفرینی و کشاورزی را سه محور اصلی هماری دو طرف عنوان کرد و افزود: دانشگاه رازی اساتید توانمند و قابلیت بالایی در زمینه دانش تئوریک دارد و با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه ارتقای مهارت‌های دانشجویان می‌توان گام‌های خوبی برداشت.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه بیان داشت: در گام اول 70 نفر از دانشجویان در این دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند و بخشی از این آموزش‌ها در این مرکز و بخش دیگر در کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای به آنها ارائه می‌شود.

محمدی تصریح کرد: خروجی افزایش مهارت‌ها در کنار توانمندی‌های تئوریک دانشگاه نیروهای‌ آماده به کار و توانمندی خواهد بود که به بازار کار وارد می‌شوند.

وی در مورد حمایت از دانشجویانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند نیز گفت: در زمینه اشتغال‌زایی برای ورود به بازار کار فضای کسب و کار را برای آموزش‌دیدگان تسهیل خواهیم کرد.

دکتر اعلمی آل‌آقا رییس دانشگاه رازی کرمانشاه هم در گفتگو باخبرنگار مهراظهار داشت: مرکز ارتقای مهارت آموزی دانشجویان با همت و مشارکت اداره‌کل فنی و حرفه ای افتتاح کردیم.

وی افزود: با این مرکز طبیعتا از ظرفیت فنی و حرفه‌ای و دانشگاه استفاده خواهیم کرد تا به شرایطی برسیم که ضعف در زمینه مهارتی دانشجویان برطرف شود.

رییس دانشگاه رازی اظهار امیدواری کرد که راه‌اندازی این مرکز شروعی برای فعالیت در زمینه‌های دیگر باشد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


سیاسی سلامت سایپا سرطان نتانیاهو ایران‌خودرو اسرائیل بیماری‌های قلبی فشارخون یبوست کلسترول آسم چربی پروتئین مرزبانی فیبر دانلود فیلم 2018 انصراف زیرنویس فارسی التهاب خودروسازان داخلی کالری مرزبان دانلود فیلم جدید 2018 امروز تولد کیه کنفرانس ورشو مراسم ختم سفر خارجی کرفس تور مسافرتی عکس نوشته عاشقانه سردار حسین دهقان آب کرفس دانلود مستقیم فیلم مسجد نور دانلود تریلر Asemooniportal بهترین خوراکی های برای رفع کهیر از دید طب سنتی 1 اسفند 20 فوریه سقف مهریه 110 اعلام شد مهریه چیست شرایط دریافت مهریه بیش از 110 سکه نحوه وصول گرفتن مهریه معسر کیست ماده ۲۲ قانون حمایت خانواده تعیین مهریه بیش از110 سکه درمهریه عند الاستطاعه تعیین مهریه بیش از110 سکه در مهریه عندالمطالبه راه‌های وصول مهریه داوری در پرونده‌های خانواده مدارک لازم جهت درخواست صدور اجراییه مهریه Asemooni.combirth1esfand شخصیت شناسی زنان و مردان بر اساس ماه تولد عکس و متن متولدین اسفند احساسی عکس و متن متولدین اسفند بر اساس طالع بینی عکس و متن متولدین اسفند من یک اسفندی ام عکس و متن متولدین اسفند اسفند ماهی که باشی شعر و عکس متولدین اسفند طالع بینی‌ های اسفند ماه خورشیدی هندی و چینی Kiseijuu Sei No Kakuritsu Parasyte اینستنت فمیلی 2018 دانلود مستقیم Instant Family 2018 زیرنویس فارسی Instant Family 2018 فیلم خانواده فوری نسخه بلوری Instant Family 2018

به روایت تصویر


به روایت ویدئو