سالن های ورزشی ادارات در طول روز در اختیار ورزش وجوانان قرار گیرد

منبع: مهر

بازدید: 8

تاریخ: 1397/8/24

ساعت: 09:28


سنندج - استاندار کردستان گفت: پس از بررسی تعداد سالن های ورزشی ادارات این دستگاه ها مکلف می شوند در طول روز مجموعه های ورزشی خود را در اختیار ورزش و جوانان قرار دهند.

سالن های ورزشی ادارات در طول روز در اختیار ورزش وجوانان قرار گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه در گردهمایی هیات های ورزشی با استاندار کردستان که در سنندج برگزار شد، گفت: مسائل و مشکلات به حدی زیاد است که مشکلات در هر مجموعه تکراری است و بحث کمبود اعتبارات نه تنها در ورزش بلکه در تمام بخش ها وجود داشته و همه بر این مهم آگاه هستیم.

استاندار کردستان عنوان کرد: بیان کمبود ها افراد را از کار کردن مایوس خواهد کرد بلکه باید پتانسیل ها و توانمندی های ورزشی استان را نیز بازگو کرد تا افراد جذب و از ورزش حمایت کنند.

وی در مورد استفاده از ظرفیت سالن های ورزشی ادارات و سازمان های دولتی استان کردستان، اظهار داشت: بررسی های لازم برای تعداد این سالن ها انجام خواهد گرفت و تمام دستگاه ها مکلف می شوند که در طول روز سالن ها را در اختیار ورزش و جوانان قرار دهند.

مرادنیا و در مورد تشکیل تیم بسکتبال و فوتبال کردستان در سطح لیگ برتر، گفت: به منطور ایجاد شور و نشاط در جامعه دو رشته پر هوادار ورزش کشور را انتخاب و در راستای تشکیل آنها در سطح لیگ برتر دستور اقدامات لازم به مشاور ورزشی خود داده شده است.

استاندار کردستان نیز در پایان وعده حمایت ۲۵۰ میلیون تومان در قالب کمک به هیات های ورزشی را داد و گفت: این مبلغ در اختیار ورزش و جوانان استان قرار خواهد گرفت که بر اساس توانمندی و ظرفیت هیات ها بین آنان توزیع شود.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو