سایت فرانس فوتبال برنده توپ طلا را لو داد؟ - پارس فوتبال | نیوز پارسی
سایت فرانس فوتبال برنده توپ طلا را لو داد؟

سایت فرانس فوتبال برنده توپ طلا را لو داد؟


بازدید: 15

تاریخ: 1397/7/20

ساعت: 19:06


در اقدامی غیرمنتظره، سایت فرانس فوتبال تلویحا برنده توپ طلای ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

فرانس فوتبال

در اقدامی غیرمنتظره، سایت فرانس فوتبال تلویحا برنده توپ طلای ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالی که هر سالهفرانس فوتبال۳۰ نامزد کسب Ballon Dor را معرفی می‌کند، امسال هم نامزد‌ها را معرفی کرد تا مردم بتوانند به فوتبالیست مورد نظر خود رای بدهند.

با این وجود فرانس فوتبال در سایت رسمی خود نظرسنجی را به راه انداخته تا مردم به کسی که شایسته مرد سال است را انتخاب کنند. به دلیل پایین بودن آراء گویا هر ساله این مجله از سوی خود یکی را انتخاب می‌کند. که باید هر کس خود قضاوت کند که آیا این حرکت فرانس فوتبال عادلانه است یا خیر؟

در حال حاضر آمار آراء در این سایت به این گونه است کهمحمد صلاحولیونل مسیبا اخلاف در صدر قرار دارند. صلاح پس از به ثمر رساندن ۴۴ گل برای لیورپول ۳۱ درصد آراء ومسیهم با اختلافی عجیب با ۴۸ درصد آراء در رده های برتر و آن هم بالاتر از ۳۰ نامزد مورد نظر قرار دارند. کل آراء تاکنون ۷۰۴ هزار و ۳۹۶ است.

اما خیلی جالب است که این سایت پس از اعلام این آراء دقایقی بعد آن را حذف کرد اما دلیل منتشر کردن این آرا از سوی فرانس فوتبال مشخص نیست.

 

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


سیاسی سلامت سایپا سرطان نتانیاهو ایران‌خودرو اسرائیل بیماری‌های قلبی فشارخون یبوست کلسترول آسم چربی پروتئین مرزبانی فیبر دانلود فیلم 2018 انصراف زیرنویس فارسی التهاب خودروسازان داخلی کالری مرزبان دانلود فیلم جدید 2018 امروز تولد کیه کنفرانس ورشو مراسم ختم سفر خارجی کرفس تور مسافرتی عکس نوشته عاشقانه سردار حسین دهقان آب کرفس دانلود مستقیم فیلم مسجد نور دانلود تریلر Asemooniportal بهترین خوراکی های برای رفع کهیر از دید طب سنتی 1 اسفند 20 فوریه سقف مهریه 110 اعلام شد مهریه چیست شرایط دریافت مهریه بیش از 110 سکه نحوه وصول گرفتن مهریه معسر کیست ماده ۲۲ قانون حمایت خانواده تعیین مهریه بیش از110 سکه درمهریه عند الاستطاعه تعیین مهریه بیش از110 سکه در مهریه عندالمطالبه راه‌های وصول مهریه داوری در پرونده‌های خانواده مدارک لازم جهت درخواست صدور اجراییه مهریه Asemooni.combirth1esfand شخصیت شناسی زنان و مردان بر اساس ماه تولد عکس و متن متولدین اسفند احساسی عکس و متن متولدین اسفند بر اساس طالع بینی عکس و متن متولدین اسفند من یک اسفندی ام عکس و متن متولدین اسفند اسفند ماهی که باشی شعر و عکس متولدین اسفند طالع بینی‌ های اسفند ماه خورشیدی هندی و چینی Kiseijuu Sei No Kakuritsu Parasyte اینستنت فمیلی 2018 دانلود مستقیم Instant Family 2018 زیرنویس فارسی Instant Family 2018 فیلم خانواده فوری نسخه بلوری Instant Family 2018

به روایت تصویر


به روایت ویدئو