سوزاندن مرد متجاوز با قهوه داغ+عکس - رکنا | نیوز پارسی
سوزاندن مرد متجاوز با قهوه داغ+عکس

سوزاندن مرد متجاوز با قهوه داغ+عکس


منبع: رکنا

بازدید: 40

تاریخ: 1397/7/27

ساعت: 23:02


رکنا: 2 دختر پس از این که ربوده شدند مرد متجاوز را با قهوه سوزاندند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا،مرد جوانی که قصد آزار جنسی 2 دختر 11 و 13 ساله را داشت توسط یکی از آن ها با قهوه داغ دچار سوختگی شد.

بروس هیپکینس22 ساله، 2 دختر اهل میشیگان را ربود و در خانه شخصی‌اش آن ها را مورد آزار و اذیت قرار داد که یکی از قربانی ها با پاشیدن قهوه داغ به روی او، وی را دچار سوختگی در ناحیه صورت، قفسه سینه و شکم کرد.

به گفته قربانی ها آن ها در محله ای نزدیک خانه‌شان دزدیده شدند و با بویی تند که در بینی‌شان پیچید دچار بیهوشی شدند.

آن ها در ادامه افزودند که زمانی که به هوش آمدند خود را در خانه ای نا آشنا برهنه دیدند. ابتدا با گریه و التماس دنبال راهی برای کمک بودند اما مرد جوان با آرامش به سراغشان آمد و آن ها را به یک لیوان قهوه دعوت کرد اما دختر کوچک که از استرس روی زمین کثیف کاری کرده بود با ریختن قهوه داغ به صورت مرد متجاوز Rapist از خودشان دفاع کرد اما این کار او باعث عصبانیت مردغریبه و در نهایت تجاوز Rape وحشیانه‌ای به آن ها شد.

مرد متجاوز بعد از این که به هدف خود رسید آن ها را در حالی که برهنه بودند در گوشه ای از خیابان رها کرد و پا به فرار Escape گذاشت.

ماموران پلیس Police که برای گشت زنی به آن منطقه آمده بودند متوجه صدای گریه نامحسوس 2 دختربچه شدند که از شدت ترس و برهنگی در کناره خیابان می لرزیدند.

ماموران پس از انتقال 2 دختر به اداره پلیس متوجه شدند که آن ها مورد تجاوز قرار گرفته اند ودختران به پلیس گفتند: مردی با کتک زدن ما دست به تجاوز زد او آنقدر بی رحم بود که حتی با وجود خونریزی زخم هایمان باز دست از شکنجه Torture ما برنداشت.

2 قربانی با نشان دادن عکس العمل های مرد متجاوز به ماموران درباره چگونگی دزدیده شدنشان توضیح دادند.

دختر 13 ساله که الیسون نام دارد به مامور پلیس گفت مرد ناشناس از پشت او را در آغوش گرفت و با نگه داشتن دهان و صورت او دستمالی آغشته به مواد بیهوشی را به روی بینی او گذاشت.

پس از انتقال قربانیان به پزشکی قانونی مشخص شد که دختران مورد آزار قرار گرفتند و ادعاهای آن ها کاملا صحیح است.

طبق آزمایشاتی که از DNA مردانه ای که در بدن دختر 11 ساله بود گرفتند توانستند هویت متجاوز را شناسایی کنند.

پلیس پس از ثبت گفته های قربانیان و گزارش پزشکی قانونی اقدامات لازم را برای دستگیری مرد متجاوز انجام داد.

با تحقیقات و بررسی ماموران توانستند مرد جوان را دستگیر کنند.

بروس هیپکینس در بازجویی ها به جنایت Crime خود اعتراف کرد و در حال حاضر این متجاوز در زندان Prison به سر می برد تا دادگاه او برگزار شود.

قهوه (1)

قهوه (3)

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


آمریکا اخبار حوادث خودرو قانون پلیس حوادث حادثه بازیگر اقتصادی دستگیری خوزستان خرید و فروش نمایشگاه اسلایدر اعدام کامیون رئیس قوه قضائیه مرگبار راننده EXT خودروهای خارجی قاضی وحید مظلومین طراحی تصادف زنجیره ای معامله رحم هیتلر جزیره هرمز نفیسه روشن مریم معصومی فاطمه گودرزی بازیگر زن ایرانی محسن یگانه مانتو تصاویر دیدنی عکس رنگی هیستروسکوپی بازیگر مرد ایرانی غرفه باربد بابایی ازدواج بازیگران دریابانی هرمزگان عکس رنگی رحم سواری با کامیون مدل مانتو جدید بهاره زمان عکس رنگی از رحم شرایط انجام ناباروری در زنان 12 علت درمان و تشخیص ناباروری www.verywellfamily.com کافه رستوران های هنرمندان ایرانی 02176710837 سهراب سجادی خونریزی و لکه بینی بعد از عکس رنگی رحم تفسیر عکس رنگی از رحم عروس فاطمه گودرزی پسر فاطمه گودرزی همسر فاطمه گودرزی دختر فاطمه گودرزی فاطمه گودرزی بازیگر دریا مرادی بخش پویا گنجی ازدواج پویا گنجی با دریا مرادی دشت بازیگران پر کار در جشنواره فجر 97 دل‌نوشته‌هایی در مورد مادر شعر برای مادر ها عکس روز مادر عکس نوشته و عکس پروفایل

به روایت تصویر


به روایت ویدئو