ظرفیت خلخال در توسعه ورزش نادیده گرفته شده است

منبع: مهر

بازدید: 8

تاریخ: 1397/8/29

ساعت: 17:41


خلخال - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از سال‌های گذشته ظرفیت کم‌نظیر خلخال در توسعه ورزش نادیده گرفته شده است.

ظرفیت خلخال در توسعه ورزش نادیده گرفته شده است

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام آقاخانی عصر سه‌شنبه در نشست با مسئولان ورزشی شهرستان خلخال تصریح کرد: در پی کاهش اعتبارات ملی و استانی با رایزنی نهایی که با فرمانداران انجام پذیرفت، با تکمیل یک پروژه‌ بزرگ عمرانی و ورزشی بر اساس نیازمندی‌های مناطق مختلف موافقت به عمل آمد.

وی افزود: منابع دولت برای پرداخت به امور مختلف عمرانی و برطرفسازی نیازمندی‌های ورزشی محدود بوده و در پیشبرد امور نباید تنها به چنین منابع محدودی دل بست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید در تمامی مناطق و استان‌های مختلف در اولویت قرار گیرد تا بتوان از ظرفیت بخش‌های خصوصی به شکل مطلوبی بهره‌مند شد.

آقاخانی به مشکلات و کمبودهای موجود در ورزش خلخال اشاره کرد و توضیح داد: در سال جاری ۲۲ میلیارد تومان به هیئت‌های ورزشی منطقه تخصیص شده و در تلاش خواهیم بود تا در چهار ماهه پایانی سال مبلغ ۲۰ میلیون تومان دیگر به شهرستان خلخال اختصاص یابد.

وی یادآور شد: برخورداری از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته در شهرستان خلخال به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و از تمامی مسئولان  ورزشی و مربیان و فعالان این عرصه تقاضامندیم تا با افزایش تلاش‌های خود زمینه جذب بیشتر مردم به سمت و سوی ورزش را فراهم کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: نقد سازنده نشانگر مسیر بوده و مسئولان ورزشی استان باید با آغوش باز از هرگونه انتقادی که زمینه برطرف‌سازی مشکلات و کمبودهای موجود را فراهم کند، اسقبال کنند.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو