فال روزانه جمعه 25 آبان 1397 - ستاره | نیوز پارسی

فال روزانه جمعه 25 آبان 1397

منبع: ستاره

بازدید: 22

تاریخ: 1397/8/25

ساعت: 00:12


فال روزانه جمعه 25 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه بیست و پنجمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه جمعه 25 آبان 1397

 

فال روزانه جمعه 25 آبان 1397

ستاره | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و پنجمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.
 
فروردین
تعریف شما از عشق و روابط عاشقانه متفاوت است. اما گاهی لازم است قدری از تصورات رویایی خود کوتاه آمده و با دنیای واقعی نیز روبرو شویم در غیر این صورت بهای پرداختن به رویاهایمان را باید بپردازیم. مراقب باشید که تعریف و چارچوب‌های ویژه شما می‌تواند رابطه شما و او که دوستش دارید را سرد و محدود کند. البته که هر کسی تعریف خود را از عشق و روابط عاشقانه دارد اما این تفاوت دیدگاه‌ها نباید باعث شود دیگران رنجیده خاطر شوند.

اردیبهشت

برخی روزها انسان نه با دنیای اطراف که با خودش دچار تعارض می‌شود، امروز برای شما از آن روزهاست. اگر شانس با شما یار باشد در این تعارضات تصمیم درستی خواهید گرفت که به موفقیت منجر می‌شود. یک نفر به شما توجه دارد و شما نیز از توجه و علاقه او مطلع هستید و از آن لذت می‌برید. شما نیز به این فرد بی علاقه نیستید اما نه آنچنان که بخواهید وارد یک رابطه جدید شوید. دل شکستگی‌های قبلی به شما اجازه نمی‌دهد که با شجاعت وارد یک رابطه جدید شوید. بنابراین خود را مجبور به انجام کاری نکنید که موجب ناآرامی و نارضایتی شما می‌شود. 


خرداد

امروز سرشار از انرژی هستید و می‌توانید برنامه‌های کاری و غیر کاری خود را با موفقیت اجرا کنید. البته مراقب باشید که با غرق شدن در رویاهایتان زمان را از دست ندهید. خیالپردازی باعث می‌شود کارهایتان باقی مانده و انرژی‌تان بدون رسیدن به اهداف و انجام کارها از دست برود. می‌توانید قدرت تخیل خود را به یک فرصت تبدیل کرده و از آن برای بروز خلاقیت در کارها و به دست آوردن موفقیت‌های بیشتر بهره ببرید. اگر منتظر مسافر یا مهمانی هستید شرایطی فراهم کنید که بتوانید در کنار مهمانتان لحظلات خوشی را بگذرانید. 


تیر

امروز روز آرامی خواهید داشت،‌ کارهایتان نیز آرام و یکنواخت پیش می‌روند. تخیلتان فعال است، خلق روبه‌راهی دارید و ظاهرا همه چیز تا حدودی بر وفق مراد است. اما تردید همیشه وجود دارد، برای همین رویاهایتان را با دقت و منطق بیشتری واکاوی کنید تا با دید روشن‌تر و بهتری به آینده بنگرید. در این میان نقشی که عشق و ایمان می‌تواند در زندگیتان بازی کند را نادیده نگیرید.


مرداد

بیان خواسته‌هایتان برایتان دشوار شده است، حتی گاهی خودتان هم نمی‌دانید چه می‌خواهید. اما تمام سعی خود را خواهید کرد تا نیازهایتان را به زبان آورده و خود و دیگران را از ابهام خارج کنید. یادتان باشد که خودتان را مورد سرزنش قرار ندهید و اجازه هم ندهید ترس از قضاوت دیگران شما را آزار دهد. کمال‌گرایی را کنار بگذارید و نقایص و کمبودهایتان را بپذیرید؛‌ به دیگران نیز حق بدهید که گاهی شما را آن طور که باید درک نکنند. عواطف و احساسات خود را بپذیرید و به ندای قلبتان گوش دهید.


شهریور

بی اراده و مدام به کسی فکر می‌کنید و تلاش‌تان برای بیرون کردن او از ذهنتان بی نتیجه است. بدانید عشق منطق و حتی آگاهی نمی‌شناسد و معشوق همواره راه خود به قلب و ذهن شما را پیدا خواهد کرد،‌ بنابراین به جای فرار کردن از احساسات بهتر است قدری آزادی به قلبتان دهید و راه را برای ایجاد روابط عاطفی باز بگذارید. ما همیشه نمی‌توانیم آینده را تحت کنترل داشته باشیم و بدانیم انتهای مسیر کجاست پس خود را رها کنید و اجازه ندهید، منفی‌نگری و مسئولیت‌پذیری بیش از حد شما را تحت فشار قرار دهد.


مهر

به نظر می‌رسد امروز نمی‌توانید به صداقت دیگران باور داشته باشید. حس می‌کنید اطرافیانتان برای حفظ منافع خود دروغ می‌گویند؛ حتی کسانی که همیشه صداقت آنان را باور داشتید. پس اگر فکر می‌کنید امروز نمی‌توانید آنچه به دنبالش هستید را از طریق گفتگو دریابید، زیاد به خود فشار نیاورده و به دنبال راه دیگری باشید،‌ مطمئن باشید راه مناسب را پیدا خواهید کرد. شما قادرید به تنهایی نیز برای رویاهایتان تلاش کرده و از موانع و محدودیت‌های اطرافتان عبور کنید.


آبان

ممکن است رفقایی داشته باشید که در دو طیف فکری قرار دارند، اینکه شما با هر دو گروه رفت و آمد داشته باشید به معنای دو رو بودن نیست بلکه نشان می‌دهد انسان انعطاف پذیری هستید و حتی می‌توانید رابطی برای عقاید مخالف باشید. برخی روزها همچون امروز به نظر می‌رسد اطرافیان بیش از اندازه در کارهایتان مداخله کرده و مدام بدون اینکه بخواهید در مورد کارها و برنامه‌های شما نظر می‌دهند. مسئله اینجاست که آنان بدون آگاهی از شرایط و موقعیت شما در مورد ایده‌هایتان نظر می‌دهند، پس زیاد اهمیت ندهید و به آنان نیز متذکر شوید که هر کس موقعیت و همین طور ایده‌آل‌های ذهنی منحصر به خود را دارد.


آذر

حتی اگر همیشه درونگرا نیستید، هر از گاهی مانند امروز ترجیح می‌دهید مدتی به خلوت خود پناه ببرید. تا زمانی که شرایط به گونه‌ای پیش برود که باعث شود از غار تنهایی خود بیرون آمده و  به بودن در کنار دیگران رضایت دهید. اجازه ندهید حس درونگرایی در اجرای برنامه‌هایتان تداخل ایجاد کند، ‌کافیست قدری انتظارات از خود را تعدیل کرده و مطمئن باشید تلاش خود را برای رسیدن به هدف مورد نظرتان خواهید کرد. خیالبافی بد نیست اما اجازه ندهید غرق شدن در رویاها،‌ لذت بردن از لحظه اکنون و رابطه با کسانی که دوستشان دارید را از شما بگیرد.


دی

امروز نگرشتان به زندگی مثبت است و فکر می‌کنید که آدم خوش شانسی هستید چرا که دوستان یا خانواده شما در مواقعی که نیاز داشته‌اید در کنارتان بوده‌اند. مثبت نگری بسیار خوب است اما تا جایی که باعث نشود مشکلات موجود در زندگی و روابطتان را نادیده بگیرید و به دنبال حل آنها نروید. نادیده گرفتن مشکلات شاید در وهله اول به شما آرامش دهد ولی ممکن است باعث شود در آینده مشکلاتتان بزرگ و بزرگتر شود. به حرف‌های دیگران نیز توجه کنید اما بدبین نباشید و هر چیزی را به خودتان نسبت ندهید. اگر بتوانید در نگاهتان به زندگی بین خوش‌بینی افراطی و بدبینی، تعادل برقرار کنید به نتایج مثبتی خواهید رسید.


بهمن

شما فرد ایده‌آل گرایی هستید و برای آینده خود اهداف بلندی در سر دارید. حتی دیدن اینکه دیگران فرصت‌های خود را از دست می‌دهند برای شما ناراحت کننده است. علاقه به کنترل دیگران و نگرانی در مورد مشکلات و ناآگاهی‌های آنان را کنار بگذارید و اجازه دهید هر کس مسیر خود را برود. امروز برنامه کاریتان فشرده و اوضاع کارتان قدری به هم ریخته است، پس بهتر است انرژی خود را صرف حل و فصل مسائل کاری کنید تا اینکه به دنبال ماجراجویی و خیالپردازی باشید. 


اسفند

پرداختن به رویاها در کنار انجام وظایف سخت است اما غیرممکن نیست. شما با مدیریت زمان می‌توانید هم برنامه‌ای برای رسیدن به رویاهایتان داشته باشید و هم انتظاراتی که از شما می‌رود را برآورده کنید. انرژی خود را صرف توضیح خودتان به دیگران نکنید، به هر حال دیگران نمی‌توانند انگیزه‌ها و اهداف شما را به خوبی درک کنند. در مورد روابط عاطفی نیز بهتر است به جای نادیده گرفتن احساسات خود، با خودتان صادق باشید و اگر در قلبتان حسی وجود دارد، ‌آن را انکار نکنید.موضوعات داغ امروز


آمریکا روسیه عکس تحریم حوادث ترافیک حمله تروریستی شبکه هند قیمت طلا قیمت سکه لایحه قیمت ارز سریال پلی‌استیشن 4 نینتندو سوییچ کشته و زخمی ایکس‌باکس وان شیر مادر اندروید iOS هراز انفجار تروریستی Bandai Namco انصراف مارول زیرنویس فارسی کیفیت جنگ ستارگان مدل مو تب نوزاد دانلود زیرنویس فارسی Bandai Namco Entertainment Inc آناشید حسینی ماساژ نوزاد مانتو نمکستان دانلود انیمیشن 2018 Disney مدل مو مردانه بدن نوزاد IMDB جستجوی زیرنویس فارسی WEB-DL 720p x264 مدل مانتو 2019 دانلود سریال Gotham فصل 5 WEBRip 480p WEBRip 720p x265 سبزه WEBRip 1080p x265 WEBRip 720p x264 مانتو جدید WEB-DL 1080p x265 WEB-DL 480p کاشت سبزه مانتو شیک WEB-DL 720p x265 کاشت سبزه عید دانلود تریلر اول - 720p دانلود تریلر اول - 360p بازی Kingdom Hearts III دانلود رایگان Gotham S05E01 1080p دانلود سریال Gotham با زیرنویس فارسی دانلود سریال Gotham فصل اخر دانلود سریال گاثم فصل 5 دانلود سیزن جدید فایو Gotham دانلود فصل 5 سریال گاتهام دانلود فصل آخر سریال Gotham دانلود فصل پنجم سریال Gotham دانلود فصل جدید Gotham دانلود فصل نهایی Gotham دانلود قسمت اول فصل پنجم Gotham دانلود کامل Gotham دانلود مستقیم Gotham S05E01 زیرنویس فارسی Gotham فصل 05 فصل نهایی Gotham HDTV 480p HDTV 720p x265 دانلود سریال The Umbrella Academy دانلود زیرنویس فصل اول دانلود سریال The Orville دانلود سریال The Orville با زیرنویس فارسی دانلود سریال The Orville با کیفیت عالی دانلود سریال The Orville فصل دوم دانلود سریال اورویل فصل 2 دانلود فصل 2 سریال The Orville دانلود فصل جدید The Orville دانلود فصل دوم The Orville دانلود قسمت اول فصل دوم The Orville HDTV 720p x264 مانتو ماکسیرا امروز شنبه 27 بهمن 97 مدل مو مردانه برای صورت کشیده و لاغر مدل مو پسرانه یک طرفه دانلود انیمیشن سریالی 2018 دانلود انیمیشن سریالی The Dragon Prince با کیفیت فوق العاده دانلود انیمیشن سریالی شاهزاده اژدها دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن سریالی The Dragon Prince 8.3 عنوان اصلی The Dragon Prince

به روایت تصویر


به روایت ویدئو