قاتل مشهدی: از خانه بیرون آمدم اما جایی را نداشتم برگشتم و زنم را به قتل رساندم - رکنا | نیوز پارسی

قاتل مشهدی: از خانه بیرون آمدم اما جایی را نداشتم برگشتم و زنم را به قتل رساندم

منبع: رکنا

بازدید: 27

تاریخ: 1397/7/19

ساعت: 00:09


رکنا: می خواهم فریاد بزنم«آهای مدیرانی که از شدت خدمتگزاری به مردم پلک هایتان خمار شده است! آیا شنیدید ماجرای مرد قاتلی را که می گفت: «از شدت عصبانیت بیرون آمدم تا خشم خود را تخلیه کنم ولی هیچ کجا را نداشتم که بروم! به ناچار دوباره به خانه بازگشتم و با ضربات چوب همسرم را کشتم؟!»

آیا شنیده اید که چند ماه قبل جوان کوچه نشین فقط به خاطر نشستن در کوچه خون به پاکرد و جوانی را نیز به قتل Murderرساند؟ البته نمی توان به طور مطلق علت این جنایت Crime ها را نداشتن تفریحگاههای سالم و در دسترس دانست اما قطعا وجود این امکانات در کاهش بزهکاری و جنایت موثر است.
از این ماجراها در مشهد فراوان رخ می دهد اما گویا هیچ کس ریشه این حوادث Accidents تلخ را نمی بیند...
عده ای برای راه اندازی جاده ای به نام کمربندی سبز به زمین و زمان دست می یازند و معتقدند که باید ترافیک شهر را چاره کرد. حال کاری به این نداریم که زمین های آن منطقه را به امید راه اندازی همین جاده چه کسانی خریده اند! ابتدا برای کاهش ترافیک در آن منطقه بولوار پیروزی راه اندازی شد و آسمان خراش ها و آپارتمان Apartment ها سر به فلک کشید! باز هم کاری ندارم که چه کسانی ابتدا زمین های آن منطقه را خریدند! 
بعد از آن بولوارهای متعدد دیگر مانند بولوار شهید فکوری و بولوار نماز و ... برای ترافیک آن منطقه رونمایی شد و فقط همان هایی سود بردند که هم اکنون نیز زمین‌های دیگری خریده اند یا ...! 
اگر نبود اقتدار و کلام رهبری، اکنون دیگر از آن ارتفاعات سبز جز هتل و آپارتمان و مراکز تجاری چیز دیگری خودنمایی نمی کرد! اما هیچ با خود اندیشیده‌اید که مشهد کمتر از نمک آبرود است! آیا شهر به این بزرگی نیاز به تفریحگاه یا کوهستان پارکی ندارد! آیا نمی شود سرمایه گذاران خرد و کلان را به یاری بگیرید و آن منطقه را به پارک های جنگلی سرسبز همراه با تفرجگاه های زیبا و دشت های وسیع کاهش هیجانات دوران نوجوانی و جوانی شهروندان مشهدی تبدیل کنید! نمی دانم چرا برای بازگشایی هزارمتر مسیر مجیدیه به طرقبه و شاندیز مقاومت می شود اما چند کیلومتر راه برای رفتن به طرقبه باید از کمربندی جنوبی بگذرد! ضمن این که دیگر طرقبه و شاندیز شهری خارج از مشهد است و باید مدیران و مسئولان به فکر ایجاد تفریحگاه های سرسبز در ارتفاعات جنوبی باشند تا مردم برای رفتن به طرقبه ساعت ها در ترافیک شدید بولوار وکیل آباد به زمین و زمان بد و بیراه نگویند! به راستی اگر این تفریحگاه ها را نسازیم و همچنان در پی جاده سازی برای ساختن برج و آپارتمان باشیم چه برسر مردم می آوریم؟! هیچ کس با جاده سازی و کاهش ترافیک مخالف نیست اما نباید به این بهانه رانت های کلانی را به آنانی واگذاریم که با رانت اطلاعاتی زمین های منطقه را به یغما برده اند و حتی به کوه خواری روی آورده اند! اگر تفریحگاه مناسب به حد کفایت و دردسترس همگان در مشهد بود و شهروندان اوقات خودشان را در این فضاهای دل انگیز می گذراندند آیا جوانی که سرکوچه نشسته بود چنین بی محابا خون به پا می کرد؟ لحظه‌ای به خود بیاییم ! همان گونه که با احداث چند بولوار و فروش زمین های حاشیه آن ، گره ای از ترافیک آن منطقه از شهر گشوده نشد، بعید به نظر می رسد که با این کمربندی هم این گره کورگشوده شود، جز آن که محیط زیست را تخریب کرده ایم و عده ای از رانت خواران را پولدارتر! پس به فکر ساختن تفریحگاه باشیم تا قتلگاه‌ها نابود شوند! به امید آن روز.
سیدخلیل سجادپور

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


چین سینما اخبار اخبار استانها شبکه تاتنهام اسکار دانلود رایگان فیلم دانلود فیلم 2019 هری کین زیرنویس فارسی دانلود فیلم جدید کیفیت دانلود فیلم FULL HD اسکار 2019 IMDB فصل برنلی فوتسال بانوان لینک مستقیم جستجوی زیرنویس فارسی دانلود زیرنویس فارسی بروزه شده جدیدترین کیفیت فیلم اکشن جایزه اسکار پروفایل مدل مانتو HARRY KANE 6.5 فیلم بیوگرافی حجم فایل 1.0 گیگابایت iranbanou.com دانلود فیلم عاشقانه تبت بودایی زیباترین زنان دانلود فیلم هندی دنی رز برنلی-تاتنهام اشلی بارنز 720p - Bluray دانلود زیرنویس فارسی فیلم Master Z Ip Man Legacy 2018 جدیدترین مدل مانتوهای لاکچری و شیک 98 حجم فایل 800 مگابایت مدل مانتوهای بهاری مدل مانتو و لباس مجلسی رنگ مد سال 2018 نوروز 97 دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Photographer of Mauthausen 2018 محصول کشور اسپانیا کارگردان mar targarona ستارگان mario casas, macarena gómez, alain hern عکس پروفایل روز مهندس 96 2018 1080p BluRay Ninety Six 96 2018 تامیلی تریشا جدیدترین فیلم های هندی دانلود دوبله فارسی فیلم 96 2018 دانلود رایگان فیلم 96 دانلود زیرنویس فارسی فیلم 96 2018 دانلود فیلم 96 دانلود فیلم 96 دوبله فارسی 96 2018 دانلود مستقیم فیلم 96 سی پریم کومار فیلم سینمایی 96 2018 فیلم های جدید بالیوود فیلم هندی 96 دوبله فارسی نود و شش سفره هفت سین نمدی کریس وود دانلود 44.3MB 480p - WebDL محصول کشور هنگ کنگ, جمهوری خلق چین کارگردان woo-ping yuen ستارگان jin zhang, dave bautista, michelle yeoh, دائوچنگ

به روایت تصویر


به روایت ویدئو