مراسم معارفه سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد - فانوس | نیوز پارسی
مراسم معارفه سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد


منبع: فانوس

بازدید: 14

تاریخ: 1397/8/29

ساعت: 16:59


مراسم معارفه سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان وزیر، اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و اعضای شورای معاونان این سازمان برگزار شد.

به گزارش فانوس، محمد شریعتمداری در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم سید تقی نوربخش - مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین - معاون  فقید امور حقوقی و امور مجلس این سازمان - اظهارکرد: دکتر نوربخش و آقای تاج الدین در راه خدمت‌رسانی به بندگان خدا جان خود را از دست دادند و به‌طور قطع شهید راه خدمت محسوب می‌شوند. مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین عمری را در خدمتگزاری سپری کردند و زندگی شخصی و اجتماعی آنان قابل تقدیر و تحسین است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان در مراسم تشییع و تدفین و بزرگداشت دکتر نوربخش و آقای تاج الدین گفت: تعداد بیشماری از همکاران و مدیران، دکتر نوربخش و آقای تاج الدین را مشتاقانه دوست داشتند و مراسم تشییع آنان بسیار باشکوه برگزار شد و نوعی رفراندم برای تجلیل از زحمات و خدمات گسترده آنان بود. من چنین مراسم ختمی را که با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شود، کمتر دیده‌ام.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم تشییع دکترنوربخش و مرحوم تاج الدین با وجود شرایط جوی نامناسب و اینکه برنامه‌ریزی خاصی هم برای مراسم انجام نشده بود، گفت: دکتر نوربخش اجر و مزد زحمات و خدمات گسترده خود را در این دنیا و با حضور و قدردانی مردم دریافت کرد. امیدواریم به حق عزت و منزلت مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین این سازمان به مسیر خود با قوت و قدرت بیشتر ادامه دهد.

شریعتمداری در ادامه اظهارکرد: دکتر محسنی بندپی قریب 20 سال با مرحوم دکتر نوربخش آشنایی داشت و دکتر نوربخش 20 سال قبل برای مراسمی به شهر دکتر بندپی رفت و در مراسم انتخابات مجلس در تأیید دکتر بندپی سخنرانی کرد.

وی ادامه داد: دکتر بندپی برای پذیرش این مسئولیت به جهت اینکه جانشین دکتر نوربخش می‌شود، ناراحت بود اما من تأکید کردم که شما در مسیر دکتر نوربخش فعالیت کنید و دکتر محسنی بندپی خواسته من را پذیرفتند. دکتر محسنی بندپی دارای معرفت اخلاقی فراوانی است و با تجارب گوناگون و ارزشمند خود منشأ خدمات بهتر و پیشبرد امور در این سازمان خواهد شد. مدیران و همکاران رده‌های مختلف سازمان همکاری جدی با او خواهند داشت.

دکتر انوشیروان محسنی بند پی - سرپرست سازمان تأمین اجتماعی - نیز در این مراسم گفت: یاد و خاطره دوست دیرین و پرتلاش مان دکتر نوربخش را گرامی می‌داریم همچنین به روح آقای تاج الدین که مدیری پرتلاش و وفادار به ارزش‌های انقلاب اسلامی بودند، درود می فرستیم.

وی با اشاره به مراسم باشکوه تشییع و تدفین و ترحیم مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین گفت: موجی از عواطف و احساسات از سوی مجامع مختلف از جمله مجموعه‌های کارگری و کارفرمایی و آحاد جامعه در مراسم تشییع و ترحیم این دو عزیز شکل گرفت و تشییع این عزیزان همه صنوف و اقشار و جامعه هدف سازمان تأمین اجتماعی رفراندومی در ابعاد اخلاقی و انسانی و کاری این دو عزیز بود.

بندپی با بیان اینکه دکتر نوربخش پنج سال در شرایط بحرانی سازمان تأمین اجتماعی را به بهترین نحو مدیریت کرد، اظهارکرد: وقتی ارزیابی می کنیم با همه افزایش مصارف نسبت به منابع، این سازمان به نحو شایسته و مدبرانه ای مدیریت شده است. بدون تردید همکاری و همدلی همه ارکان هیأت مدیره و معاونان و مدیران ستادی و استانی این شرایط را فراهم کرد که سازمان تأمین اجتماعی از عملکرد بسیار شایسته و مطلوبی برخوردار باشد.

وی ضمن قدردانی از اعتماد دکتر شریعتمداری گفت: تقدیر چنین است که پا جای پای مدیری بگذارم که چنین عملکرد درخشانی دارد و حسن اعتماد دکتر شریعتمداری نیز مسئولیت بنده و همکاران را سخت‌تر می کند تا در شرایط حساس و بحرانی که قرار داریم بتوانیم به خدمت‌رسانی ادامه دهیم.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی افزود: زمانی کشور ما درگیر جنگ مستقیم بود و امروز درگیر جنگ اقتصادی و روانی است و ما با 42 میلیون نفر اقشار مختلف جامعه سروکار داریم. آسایش و ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت برای 42 میلیون نفر جمعیت تحت پوشش این سازمان می تواند روح دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین را شاد کند.

دکتر محمدحسین مهدوی عادلی - رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی - نیز در این جلسه ضمن تسلیت درگذشت دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین گفت: ارکان سازمان شامل هیأت امنا، هیأت مدیره و مدیرعامل محترم باید با هم همدل باشند و همکاری کنند تا خلا وجودی این مدیر شایسته را جبران کنند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم سازمان تأمین اجتماعی اظهارکرد: اگر می‌خواهیم سرمایه اجتماعی در کشور افزایش پیدا کند باید جایگاه تأمین اجتماعی را ارتقا دهیم. اگر می‌خواهیم معضل اقتصادی را جبران کنیم و به رونق اقتصادی برسیم باید از تأمین اجتماعی کمک بگیریم. اگر می‌خواهیم مقابله با تحریم‌ها را به نحو صحیح انجام دهیم باید از سازمان تأمین اجتماعی که مردم نهاد است و تمام درآمد آن از پول مردم است کمک بگیریم.

مهدوی عادلی افزود: از دکتر شریعتمداری تشکر می‌کنم که سرعت عمل به خرج داد و با انتصاب دکتر محسنی بندپی به فعالیت صحیح و خدمت‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی کمک کرد بویژه اینکه درگذشت دکتر نوربخش با اواخر ماه و پرداخت مستمری‌ها همزمان بود.

دکتر رضا راعی - قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی - نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر نوربخش و آقای تاج الدین و آرزوی مغفرت و رحمت الهی برای آن‌ها گفت: موفقیت سازمان تأمین اجتماعی و خدمت رسانی مناسب این مجموعه بدون تردید روح دکتر نوربخش را شاد می‌کند و این با تلاش و همکاری مجموعه با مدیریت دکتر بندپی قابل انجام است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی در پایان گفت: با وحدت و همدلی اعضای سازمان و مدیریت این مجموعه اصل وحدت فرماندهی را مورد توجه قرار می دهند و با همکاری دکتر بندپی سازمان را در مسیر خدمت مناسب‌تر به جامعه قرار می‌دهیم.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


آمریکا روسیه عکس تحریم حوادث ترافیک حمله تروریستی شبکه هند قیمت طلا قیمت سکه لایحه قیمت ارز سریال پلی‌استیشن 4 نینتندو سوییچ کشته و زخمی ایکس‌باکس وان شیر مادر اندروید iOS هراز انفجار تروریستی Bandai Namco انصراف مارول زیرنویس فارسی کیفیت جنگ ستارگان مدل مو تب نوزاد دانلود زیرنویس فارسی Bandai Namco Entertainment Inc آناشید حسینی ماساژ نوزاد مانتو نمکستان دانلود انیمیشن 2018 Disney مدل مو مردانه بدن نوزاد IMDB جستجوی زیرنویس فارسی WEB-DL 720p x264 مدل مانتو 2019 دانلود سریال Gotham فصل 5 WEBRip 480p WEBRip 720p x265 سبزه WEBRip 1080p x265 WEBRip 720p x264 مانتو جدید WEB-DL 1080p x265 WEB-DL 480p کاشت سبزه دانلود تریلر اول - 720p دانلود تریلر اول - 360p مانتو شیک WEB-DL 720p x265 کاشت سبزه عید بازی Kingdom Hearts III دانلود رایگان Gotham S05E01 1080p دانلود سریال Gotham با زیرنویس فارسی دانلود سریال Gotham فصل اخر دانلود سریال گاثم فصل 5 دانلود سیزن جدید فایو Gotham دانلود فصل 5 سریال گاتهام دانلود فصل آخر سریال Gotham دانلود فصل پنجم سریال Gotham دانلود فصل جدید Gotham دانلود فصل نهایی Gotham دانلود قسمت اول فصل پنجم Gotham دانلود کامل Gotham دانلود مستقیم Gotham S05E01 زیرنویس فارسی Gotham فصل 05 فصل نهایی Gotham HDTV 480p HDTV 720p x265 دانلود سریال The Umbrella Academy دانلود زیرنویس فصل اول دانلود سریال The Orville دانلود سریال The Orville با زیرنویس فارسی دانلود سریال The Orville با کیفیت عالی دانلود سریال The Orville فصل دوم دانلود سریال اورویل فصل 2 دانلود فصل 2 سریال The Orville دانلود فصل جدید The Orville دانلود فصل دوم The Orville دانلود قسمت اول فصل دوم The Orville HDTV 720p x264 مانتو ماکسیرا امروز شنبه 27 بهمن 97 مدل مو مردانه برای صورت کشیده و لاغر مدل مو پسرانه یک طرفه دانلود انیمیشن سریالی 2018 دانلود انیمیشن سریالی The Dragon Prince با کیفیت فوق العاده دانلود انیمیشن سریالی شاهزاده اژدها دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن سریالی The Dragon Prince 8.3 عنوان اصلی The Dragon Prince

به روایت تصویر


به روایت ویدئو