مصری: اجازه ندهیم دشمن با یک قوطی رب گوجه مسئله روانی ایجاد کند - ایسنا | نیوز پارسی

مصری: اجازه ندهیم دشمن با یک قوطی رب گوجه مسئله روانی ایجاد کند

منبع: ایسنا

بازدید: 8

تاریخ: 1397/7/12

ساعت: 17:37


مصری: اجازه ندهیم دشمن با یک قوطی رب گوجه مسئله روانی ایجاد کند

به گزارش خبرنگار ایسنا، عبدالرضا مصری امروز(۱۲ مهر) در مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشوراییان سپاهیان محمدرسول الله(ص) در استان کرمانشاه، با بیان اینکه طبق وعده الهی هر قومی که دو خصلت ایمان و عمل صالح را داشته باشند صاحب زمین و حکومت می‌شود، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) این دو عنصر در ایران اسلامی تحقق پیدا کرد.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس ۳۶ کشور دنیا عملا در مقابل ایران به دشمن ما کمک کردند، چرا که کمر به نابودی این انقلاب بسته بودند، در این راستا در ابعاد مختلف اقتصادی، نظامی و سیاسی و ... از صدام حمایت کردند، اما دفاع مردم ما چون دفاع مقدس و برمبنای ارزش های الهی بود به پیروزی رسید.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه به تشکیل نهاد بسیج در ابتدای انقلاب اسلامی و نقش آن در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم، در طول ۲۰۰ سال گذشته هیچ جنگی در ایران رخ نداده که بخشی از کشور به تصرف دشمن درنیاید، به طوری که در طول این ۲۰۰ سال بیش از سه میلیون و ۶۰۰ هزار متر مربع از خاک کشور در شمال و جنوب و شرق و غرب به تصرف دشمن درآمد، اما در دفاع مقدس با تکیه بر فرهنگ بسیج وجبی از خاک کشورمان از دست نرفت.

 مصری بابیان اینکه امروز در مناطق مختلف جهان بسیج در برخی کشورهای آزادیخواه با نام های دیگر و با این ساختار در حال شکل گیری است، اضافه کرد: از همه اقشار مختلف ایران در زیر عَلَم بسیج قرار گرفته و همین مسئله در دل دشمنان ما رعب انداخته است.

وی عنوان کرد: اگر علم در ثریا باشد فرزندان بسیجی ایران به آن دست پیدا خواهند کرد، همانگونه که روزی هیچکس حتی یک  موشک هم به ما نمی‌داد، اما امروز این سربازان و فرزندان انقلاب در همین کرمانشاه چهار موشک را به عنوان سیلی به سوی دشمن پرتاب کردند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: این حملات موشکی ما پیام های متعددی داشت که دشمنان آن را بخوبی دریافتند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان امروز جنگ خود را به شیوه دیگری آغاز کرده اند، گفت: رکن رسانه ای و روانی و نیز رکن اقتصادی دو حربه امروز دشمن برعلیه کشور ما است.

مصری تصریح کرد: اگر دشمن نتواند از نظر رسانه ای و روانی روی عناصر سست عنصر اثر بگذارد، در دل ما اندوه و ترس ایجاد نکند و به القائات آنان در این فضاها توجهی نکنیم، رکن دوم نیز بی اثر خواهد بود.

وی بابیان اینکه نباید اجازه بدهیم دشمن بتواند با یک قوطی رب گوجه در کشور مسئله روانی ایجاد کند، افزود: اگر این محقق شود، دشمن امیدوار می شود که تحریم های اقتصادی اثربخش است.

  وی باتاکید براینکه ۹۰ درصد از نقشه‌های دشمن برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران به توفیق نرسیده، گفت:  ۴۰ سال است که تمام استکبار در مقابل تمام حق ایستاده و این حق است که به پیروزی رسیده است.
 


مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


سیاسی سلامت سایپا سرطان نتانیاهو ایران خودرو اسرائیل بیماری‌های قلبی فشارخون یبوست کلسترول‌ آسم چربی پروتئین مرزبانی فیبر دانلود فیلم 2018 انصراف زیرنویس فارسی التهاب خودروسازان داخلی کالری مرزبان دانلود فیلم جدید 2018 امروز تولد کیه کنفرانس ورشو مراسم ختم سفر خارجی کرفس تور مسافرتی عکس نوشته عاشقانه سردار حسین دهقان آب کرفس دانلود مستقیم فیلم مسجد نور دانلود تریلر Asemooniportal بهترین خوراکی های برای رفع کهیر از دید طب سنتی 1 اسفند 20 فوریه سقف مهریه 110 اعلام شد مهریه چیست شرایط دریافت مهریه بیش از 110 سکه نحوه وصول گرفتن مهریه معسر کیست ماده ۲۲ قانون حمایت خانواده تعیین مهریه بیش از110 سکه درمهریه عند الاستطاعه تعیین مهریه بیش از110 سکه در مهریه عندالمطالبه راه‌های وصول مهریه داوری در پرونده‌های خانواده مدارک لازم جهت درخواست صدور اجراییه مهریه Asemooni.combirth1esfand شخصیت شناسی زنان و مردان بر اساس ماه تولد عکس و متن متولدین اسفند احساسی عکس و متن متولدین اسفند بر اساس طالع بینی عکس و متن متولدین اسفند من یک اسفندی ام عکس و متن متولدین اسفند اسفند ماهی که باشی شعر و عکس متولدین اسفند طالع بینی‌ های اسفند ماه خورشیدی هندی و چینی Kiseijuu Sei No Kakuritsu Parasyte اینستنت فمیلی 2018 دانلود مستقیم Instant Family 2018 زیرنویس فارسی Instant Family 2018 فیلم خانواده فوری نسخه بلوری Instant Family 2018

به روایت تصویر


به روایت ویدئو