نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف - آی تی رسان | نیوز پارسی
نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف


منبع: آی تی رسان

بازدید: 65

تاریخ: 1397/7/30

ساعت: 00:14


نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

زیبایی‌های دنیای اطراف ما گاهی در یک لحظه، یک صحنه و یک خاطره خلاصه می‌شود. ثبت همین لحظه‌هاست که گاهی برای مدت‌های طولانی می‌تواند حال‌مان را خوب نگه دارد. امروزه گوشی‌های هوشمند جای دوربین‌های دیجیتال را برای ثبت خاطرات هر روزه ما گرفته اند و به همین دلیل رقابتی سخت میان برندهای مختلف برای ثبت باکیفیت‌تر این لحظه‌ها در قاب دوربین شکل گرفته است.

اما گلکسی نوت 9 سامسونگ با دوربین هوشمند خود کار را در زمینه کیفیت تمام کرده و به دنبال عرضه روش‌هایی ساده‌تر برای گرفتن عکس‌های با کیفیت است.

یکی از این ابداعات قابلیت ارتقا کیفیت عکس یا Scene Optimizer است که کلیت صحنه، اشیای داخل آن و عوامل زمانی مربوط به آن را بصورت خودکار تشخیص داده و بر اساس آن رنگ و میزان نور ورودی را تنظیم می‌کند. در نتیجه هر کسی که این تصاویر را ببیند، حس موجود در آن عکس را هم کاملا درک خواهد کرد.

روزهای پاییزی از زیباترین سوژه‌های عکاسی برای من به عنوان یک علاقه‌مند به طبیعت است. برای نشان دادن قابلیت‌های هوشمند گلکسی نوت 9 و دوربین هوشمند آن می‌خواهم یک روز پاییزی را با شما بگذرانم و تک تک زیبایی‌های این فصل را ثبت کنم و البته قابلیت‌هایی را که گفتم با همدیگر بررسی کنیم.

پیاده‌روی صبحگاهی در میان گل‌ها

آخرین روزهای پیاده‌روی جلوی گل‌های خانه است. معمولا تماشای همین گل‌ها به محض بیرون آمدن از خانه روحیه‌ام را شاد و برای یک روز موفق آماده می‌کند. پس بد نیست تصویر یکی از همین گل‌ها را برای روزهای زمستانی که نیستند ثبت کنم.

به محض اینکه دوربین گلکسی نوت 9 خودم را برای گرفتن عکس آماده می‌کنم، قابلیت ارتقا کیفیت عکس بصورت خودکار تشخیص می‌دهد که یک گل داخل کادر وجود دارد و متناسب با آن بهترین تون رنگ را انتخاب می‌کند. در عکس نهایی می‌توانم حتی نقش و نگار روی گل را بصورت کاملا واضح و با رنگ‌هایی براق مشاهده کنم.

یک ناهار اشتهاآور

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-5 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

وقتی پیتزا و پاستای من و دوستم را روی میز رستوران گذاشتند، فقط تماشای ظاهرشان هم اشتهایم رو دو برابر می‌کرد. به ذهنم رسید چرا صحنه‌ای به این خوشمزگی را در شبکه اجتماعی‌ام به اشتراک نگذارم. دوربین هوشمند گلکسی نوت 9 مثل همیشه آماده گرفتن عکس غذاهای با کیفیتی بود که دیدنش هم دهان همه را آب بیندازد.

باز هم قابلیت ارتقا کیفیت عکس بود که تشخیص داد می‌خواهم از غذا عکس بیندازم و رنگ آنها را آنقدر دقیق و زنده کرد که فقط چند دقیق بعد از پست عکس روی شبکه اجتماعی، انبوه دوستانم بودند که با لایک کردن عکس می‌گفتند کاش آنها هم در این رستوان مشغول خوردن همین غذای خوشمزه بودند.

دنیایی پرنورتر

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-1 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

برای یک ملاقات کاری در کافه‌ای نزدیک شرکت قرار گذاشتم. داخل کافه که نشستیم حس زیبا و غریبی داشت. دلم می‌خواست بتوانم آن حس را هم ثبت کنم اما نور بسیار کم داخل کافه کار را سخت می‌کرد. دوستم می‌گفت این فضای کم نور در کنار نور زیاد پنجره‌ها حتما روی کیفیت عکس تاثیر بدی می‌گذارد.

اما دوربین گلکسی نوت 9 همه کارها را خودش انجام داد. از تشخیص دادن دوستم که روی صندلی زیر چراغ‌های کم نور کافه نشسته بود تا تنظیم نور داخل با پنجره‌ها. در این عکس خودتان می‌بینید که همه چیز با جزییات کامل، حس کافه را کاملا به شما منتقل می‌کند.

پارک همیشه سبز

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-3 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

وقتی فشار کاری زیاد می‌شود یا حتی بعد از ساعات کاری معمولا برای قدم زدنی کوتاه به پارک روبروی شرکت می‌روم. درختان سر به فلک کشیده‌ای که برگ‌هایشان هنوز برای سبز ماندن دست و پا می‌زنند اما از همین حالا هم می‌توانیم رگه‌های زرد و نارنجی را در میان آنها ببینیم.

وقتی عکس این درختان بلند را با قابلیت ارتقا کیفیت عکس سامسونگ گرفتم، خودم هم از دیدن رنگ‌های سبز براق و دقیق تک تک برگ‌ها در عکس شگفت‌زده شدم.

یک غروب دل‌انگیز

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-2 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

دیدن صحنه غروب خورشید از بلندی یک پارک در راه برگشت به خانه معمولا جزو آرامش‌ بخش‌ترین لحظات روزهای من است. خورشیدی در آستانه غروب در پشت ابرها که دیدنش نفس انسان را تازه می‌کند.

گلکسی نوت 9 با آن قابلیت‌های هوشمند خود، خیلی ساده و خودکار، رنگ و نور همه بخش‌های مختلف صحنه را تنظیم کرد به شکلی که هم آفتاب در حال غروب بصورت واضح و با همان دل‌انگیزی در عکس دیده می‌شود و هم جزییات شهر زیبای زیر پایم را با همان زیبایی اصلی‌اش می‌بینم.

گلکسی نوت 9 و آن دوربین هوشمند قدرتمند حالا همراه همه لحظات من نه تنها در روزهای دل‌انگیز پاییزی بلکه در همه فصل‌های زیبای سال خواهد بود.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


آمریکا اخبار حوادث خودرو قانون پلیس حوادث حادثه بازیگر اقتصادی دستگیری خوزستان خرید و فروش نمایشگاه اسلایدر اعدام کامیون رئیس قوه قضائیه مرگبار راننده EXT خودروهای خارجی قاضی وحید مظلومین طراحی تصادف زنجیره ای معامله رحم هیتلر جزیره هرمز نفیسه روشن مریم معصومی فاطمه گودرزی بازیگر زن ایرانی محسن یگانه مانتو تصاویر دیدنی بازیگر مرد ایرانی عکس رنگی هیستروسکوپی غرفه باربد بابایی ازدواج بازیگران دریابانی هرمزگان عکس رنگی رحم سواری با کامیون مدل مانتو جدید بهاره عروس فاطمه گودرزی کافه رستوران های هنرمندان ایرانی زمان عکس رنگی از رحم شرایط انجام ناباروری در زنان 12 علت درمان و تشخیص ناباروری www.verywellfamily.com 02176710837 سهراب سجادی پسر فاطمه گودرزی همسر فاطمه گودرزی دختر فاطمه گودرزی فاطمه گودرزی بازیگر دریا مرادی بخش پویا گنجی ازدواج پویا گنجی با دریا مرادی دشت بازیگران پر کار در جشنواره فجر 97 خونریزی و لکه بینی بعد از عکس رنگی رحم تفسیر عکس رنگی از رحم دل‌نوشته‌هایی در مورد مادر شعر برای مادر ها عکس روز مادر عکس نوشته و عکس پروفایل

به روایت تصویر


به روایت ویدئو