نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف


منبع: آی تی رسان

بازدید: 24

تاریخ: 1397/7/30

ساعت: 00:14


نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

زیبایی‌های دنیای اطراف ما گاهی در یک لحظه، یک صحنه و یک خاطره خلاصه می‌شود. ثبت همین لحظه‌هاست که گاهی برای مدت‌های طولانی می‌تواند حال‌مان را خوب نگه دارد. امروزه گوشی‌های هوشمند جای دوربین‌های دیجیتال را برای ثبت خاطرات هر روزه ما گرفته اند و به همین دلیل رقابتی سخت میان برندهای مختلف برای ثبت باکیفیت‌تر این لحظه‌ها در قاب دوربین شکل گرفته است.

اما گلکسی نوت 9 سامسونگ با دوربین هوشمند خود کار را در زمینه کیفیت تمام کرده و به دنبال عرضه روش‌هایی ساده‌تر برای گرفتن عکس‌های با کیفیت است.

یکی از این ابداعات قابلیت ارتقا کیفیت عکس یا Scene Optimizer است که کلیت صحنه، اشیای داخل آن و عوامل زمانی مربوط به آن را بصورت خودکار تشخیص داده و بر اساس آن رنگ و میزان نور ورودی را تنظیم می‌کند. در نتیجه هر کسی که این تصاویر را ببیند، حس موجود در آن عکس را هم کاملا درک خواهد کرد.

روزهای پاییزی از زیباترین سوژه‌های عکاسی برای من به عنوان یک علاقه‌مند به طبیعت است. برای نشان دادن قابلیت‌های هوشمند گلکسی نوت 9 و دوربین هوشمند آن می‌خواهم یک روز پاییزی را با شما بگذرانم و تک تک زیبایی‌های این فصل را ثبت کنم و البته قابلیت‌هایی را که گفتم با همدیگر بررسی کنیم.

پیاده‌روی صبحگاهی در میان گل‌ها

آخرین روزهای پیاده‌روی جلوی گل‌های خانه است. معمولا تماشای همین گل‌ها به محض بیرون آمدن از خانه روحیه‌ام را شاد و برای یک روز موفق آماده می‌کند. پس بد نیست تصویر یکی از همین گل‌ها را برای روزهای زمستانی که نیستند ثبت کنم.

به محض اینکه دوربین گلکسی نوت 9 خودم را برای گرفتن عکس آماده می‌کنم، قابلیت ارتقا کیفیت عکس بصورت خودکار تشخیص می‌دهد که یک گل داخل کادر وجود دارد و متناسب با آن بهترین تون رنگ را انتخاب می‌کند. در عکس نهایی می‌توانم حتی نقش و نگار روی گل را بصورت کاملا واضح و با رنگ‌هایی براق مشاهده کنم.

یک ناهار اشتهاآور

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-5 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

وقتی پیتزا و پاستای من و دوستم را روی میز رستوران گذاشتند، فقط تماشای ظاهرشان هم اشتهایم رو دو برابر می‌کرد. به ذهنم رسید چرا صحنه‌ای به این خوشمزگی را در شبکه اجتماعی‌ام به اشتراک نگذارم. دوربین هوشمند گلکسی نوت 9 مثل همیشه آماده گرفتن عکس غذاهای با کیفیتی بود که دیدنش هم دهان همه را آب بیندازد.

باز هم قابلیت ارتقا کیفیت عکس بود که تشخیص داد می‌خواهم از غذا عکس بیندازم و رنگ آنها را آنقدر دقیق و زنده کرد که فقط چند دقیق بعد از پست عکس روی شبکه اجتماعی، انبوه دوستانم بودند که با لایک کردن عکس می‌گفتند کاش آنها هم در این رستوان مشغول خوردن همین غذای خوشمزه بودند.

دنیایی پرنورتر

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-1 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

برای یک ملاقات کاری در کافه‌ای نزدیک شرکت قرار گذاشتم. داخل کافه که نشستیم حس زیبا و غریبی داشت. دلم می‌خواست بتوانم آن حس را هم ثبت کنم اما نور بسیار کم داخل کافه کار را سخت می‌کرد. دوستم می‌گفت این فضای کم نور در کنار نور زیاد پنجره‌ها حتما روی کیفیت عکس تاثیر بدی می‌گذارد.

اما دوربین گلکسی نوت 9 همه کارها را خودش انجام داد. از تشخیص دادن دوستم که روی صندلی زیر چراغ‌های کم نور کافه نشسته بود تا تنظیم نور داخل با پنجره‌ها. در این عکس خودتان می‌بینید که همه چیز با جزییات کامل، حس کافه را کاملا به شما منتقل می‌کند.

پارک همیشه سبز

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-3 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

وقتی فشار کاری زیاد می‌شود یا حتی بعد از ساعات کاری معمولا برای قدم زدنی کوتاه به پارک روبروی شرکت می‌روم. درختان سر به فلک کشیده‌ای که برگ‌هایشان هنوز برای سبز ماندن دست و پا می‌زنند اما از همین حالا هم می‌توانیم رگه‌های زرد و نارنجی را در میان آنها ببینیم.

وقتی عکس این درختان بلند را با قابلیت ارتقا کیفیت عکس سامسونگ گرفتم، خودم هم از دیدن رنگ‌های سبز براق و دقیق تک تک برگ‌ها در عکس شگفت‌زده شدم.

یک غروب دل‌انگیز

HHP-Capturing-Beauty-in-the-Everyday-with-the-Galaxy-Note9s-Intelligent-Camera-2 نمونه عکس‌های گرفته شده توسط گلکسی نوت 9 در شرایط مختلف

دیدن صحنه غروب خورشید از بلندی یک پارک در راه برگشت به خانه معمولا جزو آرامش‌ بخش‌ترین لحظات روزهای من است. خورشیدی در آستانه غروب در پشت ابرها که دیدنش نفس انسان را تازه می‌کند.

گلکسی نوت 9 با آن قابلیت‌های هوشمند خود، خیلی ساده و خودکار، رنگ و نور همه بخش‌های مختلف صحنه را تنظیم کرد به شکلی که هم آفتاب در حال غروب بصورت واضح و با همان دل‌انگیزی در عکس دیده می‌شود و هم جزییات شهر زیبای زیر پایم را با همان زیبایی اصلی‌اش می‌بینم.

گلکسی نوت 9 و آن دوربین هوشمند قدرتمند حالا همراه همه لحظات من نه تنها در روزهای دل‌انگیز پاییزی بلکه در همه فصل‌های زیبای سال خواهد بود.

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث عکس فیلم فضای مجازی معاون بیمارستان مرگ تصادف حادثه جاده نیروی انتظامی وزیر گرگان محمد شریعتمداری کشته دستگاه قضایی سازمان تامین اجتماعی آزار و اذیت رئیس استان گلستان شناسایی و دستگیر وحید مظلومین مجازات وزیر کار حکم اعدام سانحه رانندگی تصادف رانندگی دار وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نوربخش تشییع جنازه شهادت امام حسن عسکری امام حسن عسکری ویدئو سیدتقی نوربخش تصادف وحشتناک حوادث گلستان اخبار گلستان شهادت امام عسکری آخرین لحظات متن تسلیت شهادت امام حسن عسکری پبام تسلیت شهادت امام حسن عسکری پیامک تسلیت شهادت امام حسن عسکری عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکری امام حسن عسکری زندگینامه امام حسن عسکری عکس شهادت عسکری شهادت امام عسکری علیه السلام شهادت امام عسکری تسلیت شهادت امام عسکری مداحی شهادت امام عسکری تعطیل است شهادت امام عسکری پیامک شهادت امام عسکری ع شهادت امامدحسن عسکری شهادت امام عسکری شعر متن تسلیت شهادت علی متن تسلیت شهادت شهید متن تسلیت شهادت شهید مدافع حرم متن تسلیت شهادت امیرالمومنین متن تسلیت شهادت فاطمه متن تسلیت شهادت مدافع حرم تصادف شریعتمداری سانحه رانندگی برای وزیر کار جاده غربی مرکز گلستان عکس ماشین تصادف کرده وزیرکار خبر تصادف وزی خبر تصادف وزیر کار عبدالرحمن تاج‌الدین

به روایت تصویر


به روایت ویدئو