هوافضای سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح ‌پاسخ محکمی به تروریست‌های منافق داد - افکار نیوز | نیوز پارسی

هوافضای سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح ‌پاسخ محکمی به تروریست‌های منافق داد

بازدید: 20

تاریخ: 1397/7/19

ساعت: 21:39


مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه گفت: هوافضای سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح ‌پاسخ محکمی به تروریست‌های منافق داد.

هوافضای سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح ‌پاسخ محکمی به تروریست‌های منافق داد
به گزارشافکارنیوز،

حجت‌الاسلام علی رضایی ظهر امروز در آیین پایانی سی و دومین دوره مسابقات سراسریقرآنکارکنان نیروهای هوافضای سپاه درسالن اجتماعاتبیت امام(ره) در خمین با اشاره به اقتدارنیروهای مسلحاظهار داشت: دشمن هیچ‌گاه نمی‌تواند کوچکترین خدشه‌ای به امینتنظام اسلامیوارد کنند زیرا  نیروهای مسلح کشور از جملهبسیجو سپاه با اقتدار ایستاده و اجازه آن را به آنها نمی‌دهند.

وی افزود: دشمن هیچ‌گاه دست از تلاش برای ضربه زدن به نظام اسلامی برنمی‌دارد و از ابتدایانقلابشاهد این دشمنی‌ها بوده‌ایم و به تازگی هم در حادثه تروریستی اهواز مشاهده کردیم که چگونه مردم مظلوم بهخاکو خون کشیده شدند و دشمن چگونه تلاش می‌کند فضای ناامنی را در کشور ترویج دهد، و به ابهت نظام خدشه وارد کند، اما باید بداند که دلیرمردان این مرز  و بوم همچنان پای آرمان‌های انقلابشان ایستاده‌اند و تا پای جان مقاومت می‌کنند.

مسئول نمایندگیولی فقیهدر نیروی هوافضای سپاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بعد از حادثه تروریستی اهواز گفت:  همان گونه کهمقام معظم رهبریفرمودند به دشمن گوشمالی حسابی می‌دهیم، شاهد بودیم که  نیروهای هوافضای سپاه به نمایندگی از نیروهای مسلح چگونه پاسخ محکمی به تروریست‌های منافق دادند.

رضایی تصریح کرد: همه شاهد هستند که دشمنان نظام اسلامی بارها اقرار کرده‌اند که از تکرار واکنش‌های شگفت‌انگیز نیروهای نظامیایراندر دورانهشت سال دفاع مقدسترس دارند، مهم‌ترین افتخاراتانقلاب اسلامیبعد از 40 سال تشکیل حکومت اسلامی، حضور مردم در اداره حکومت و قطع دست دشمنان نظام است.

وی بیان کرد: دیدیم که چگونه امام خمینی(ره) با تکیه به قرآن و اهل‌بیت‌(ع) در راهپیروزی انقلاب اسلامیاستوار ایستادند و هرگز از دشمنان هراسی به دل راه ندادند، بنابراین لازم است ما هم همانند آن حضرت با همت و تکیه به اصول اسلامی در برابر دشمنان اسلام و کشور ایستادگی کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه اضافه کرد: امام(ره) از ویژگی‌هایی مثل ادب و احترام فراوان نسبت به مردم، توجه به فقرا و ایستادگی در برابرمشکلاتبرخوردار بودند که سبب شد شخصیتی ماندگار از این مرد بزرگ تاریخ ایجاد کند.

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو