ورزشگاه های میزبان لیگ برتر فوتبال ساحلی استاندارد سازی شود

ورزشگاه های میزبان لیگ برتر فوتبال ساحلی استاندارد سازی شود


بازدید: 8

تاریخ: 1397/7/19

ساعت: 23:37


علی نادری شامگاه پنجشنبه پس از پایان دیدار تیم های پارس جنوبی بوشهر و شهرداری سمنان در لیگ برتر فوتبال ساحلی در گفت و گو با ایرنا افزود: اقلیم برخی از نقاط کشور مناسب برگزاری و فعالیت تیم های فوتبال ساحلی نیست.
به گفته وی، استاندار تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی 12 تیم است.
نادری ضرورت ارتقای کیفیت امکانات لیگ برتر فوتبال ساحلی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: بازی های لیگ برتر سال جاری، زیر نظر سازمان لیگ برگزار شد و این سازمان در انتخاب داوری، شرایط و تاریخ بازی ها دقیق و منسجم تر نسبت به گذشته اقدام کرد.
نادری با بیان این که انسجام در برگزاری رقابت ها به ارایه بازی بهتر تیم ها کمک می کند، گفت: مربیان و بازیکنان با آگاهی از برنامه هفته های آتی، تمرینات بهتر و منسجم تری به منطور بازی های بعدی انجام می دادند.
وی تاکید کرد: استاندارد سازی ورزشگاه ها اولین مقوله ای است که سازمان لیگ باید برای برگزاری رقابت ها مدنظر داشته باشد.
وی با اشاره به این که برخی بازی ها در شب برگزار می شود، افزود: ماسه استاندار با ضخامت 40 سانتی متر و بدون گرد و خاک و تامین نور ورزشگاه ها در شب از جمله ضرورت های استاندارد سازی ورزشگاه ها است.
مربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی ادامه داد: برگزاری بازی های رده سنی مختلف باعث رشد و توسعه فوتبال ساحلی کشور می شود.
وی یاد آور شد: تیم های شرکت کننده در لیگ برتر امسال از لحاظ کیفیت و کمیت در حد مطلوب بودند و این مساله به پشتوانه سازی فوتبال ساحلی کمک می کند.
مربی تیم قهرمان لیگ برتر، گفت: برنامه ریزی دقیق تر مسوولان برگزار کننده لیگ برتر، به برگزاری پر بار تر و منظم تر در سال های بعدی منجر می شود.
وی با بیان این که بازی این تیم امروز تشریفاتی بود، گفت: بازیکنان به منظور پیشرفت، لذت تماشاچیان و شناساندن فوتبال ساحلی به بهترین نحو به رقابت پرداختند.
مربی تیم پارس جنوبی بوشهر با اشاره به این که تیم شهرداری سمنان نسبت به نیم فصل اول عملکرد بهتری از خود نشان داد، گفت: رقابت بین دو تیم تاکتیکی بود و تیم حریف با برنامه در زمین حاضر شد.
به گزارش ایرنا، پارس جنوبی بوشهر امسال ششمین عنوان قهرمانی خود را در یازدهمین دوره رقابت های فوتبال ساحلی کسب کرد. 
این رقابت ها با حضور 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار شد.
تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی با مربیگری مسلم مسیگر و 7 بازیکن ملی پوش، با کسب 56 امتیاز برای سومین بار متوالی به عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دست یافت.
دیدار تیم های پارس جنوبی بوشهر و شهرداری سمنان از چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شامگاه پنجشنبه با نتیجه 5 بر 4 در زمین ورزشی سیمرغ سمنان به سود تیم بوشهری خاتمه یافت.
9891/7408

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو