پایان مرحله دوم لیگ دوومیدانی مردان 

منبع: ایسنا

بازدید: 3

تاریخ: 1397/7/19

ساعت: 22:06


پایان مرحله دوم لیگ دوومیدانی مردان 

به گزارش ایسنا، مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در دو روز در مجموعه آفتاب انقلاب انجام شد و امروز با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
در این دور از مسابقات لیگ تیم‌های ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران و آسان پرداخت در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
 
* نتایج روز دوم مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور:


* نتیجه پرش بانیزه:

1- حسین فلاح - نیروی زمینی - 4.60
2- محمدمحسن ربانی - آسان پرداخت - 4.40
3-محمد بنی آدم - نفت تهران - 4.40 
4- علی دهقان منشادی - دانشگاه یزد - 4.00 
5- سجاد احمدی - ذوب آهن اصفهان - 4.00


* نتیجه 3000 متر بامانع:

1- مسلم نیادوست - نفت تهران - 9:07.78 
2- علی غریب - نیروی زمینی - 9:34.62 
3- امیرحسین صفری - دانشگاه یزد - 9:36.53
4- عطا اسدی - ذوب آهن اصفهان - 9:38.69 
5- بهروز مصطفوی - نیروی زمینی - 9:53.82 
6- اسماعیل قادری - آسان پرداخت - 9:53.92 


* نتیجه 10000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:19.89 
2- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:20.08 
3- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 32:34.90 
4- جواد علیزاده - ذوب آهن اصفهان - 32:55.49
5- آرمین کاتبی - دانشگاه یزد - 34:34.82 
6- علی زورآوند - داره بهداشت نیروی هوایی - 34:59.55
7- رضا العامری - مقاومت تهران - 36.22.14
8- ولی مولایی - دانشگاه یزد - 37:45.84 


* نتیجه 400 متر بامانع:


1- رضا ملک پور - نفت تهران - 50.92 
2- مهدی پیرجهان - آسان پرداخت - 51.08 
3- جواد شوریابی - استقلال تهران - 51.78 
4- میلاد رمضانی - آسان پرداخت - 54.17 
5- پوریا رضوانی - ذوب آهن اصفهان - 54.82 
6- حامد حسنی - دانشگاه یزد - 56.07 
7- سید صنعان یاسینی - مقاومت تهران - 57.67 
8- سیدعلی حسینی - دانشگاه یزد - 1:06.72 

* نتیجه 800 متر:

1- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 1:50.80 
2- امید امیریان - ذوب آهن اصفهان - 1:51.27
3- مهدی جعفری - ذوب آهن اصفهان - 1:53.18 
4- سید امیر زمان پور - آسان پرداخت - 1:53.25 
5- اسماعیل موسوی - نیروی زمینی - 1:53.77 
6- محمدرضا بیگی - عقاب نیروی هوایی - 1:55.62 

* نتیجه پرتاب چکش:

1- رضا مقدم کردمحله - نفت تهران - 68.19
2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 61.79 
3- مهدی محمدی - استقلال تهران - 59.36 
4- علی مرادی - ذوب آهن اصفهان - 55.65 
5- فرهاد ابراهیمی - مقاومت - 52.75 
6- میثم نعمت الهی - ذوب آهن اصفهان - 52.07 

* نتیجه 4 در 400 متر امدادی:


1- آسان پرداخت - 3:16.01 
2- ذوب آهن اصفهان - 3:16.83 
3- نفت تهران - 3:16.83 
4- نیروی زمینی - 3:18.00 
5- استقلال - 3:21.19 
6- دانشگاه یزد - 3:24.94 
7- مقاومت تهران - 3:25.80
8- عقاب نیروی هوایی - 3:30.37 

* نتیجه 200 متر:

1- میلاد ناصح جهانی - ذوب آهن اصفهان - 21.32 
2- رضا قاسمی - استقلال تهران - 21.40 
3- محمدرضا فریدی - ذوب آهن اصفهان - 21.59 
4- فرشاد اداوی - استقلال تهران - 21.60 
5- حمیدرضا نجفی - ذوب آهن اصفهان - 21.64
6- فرشاد کردلو - نیروی زمینی - 21.93 
7- مظفر جانفزا - مقاومت تهران - 22.24 
8- اکبر دوستانی - نیروی زمینی - 22.42 


* نتیجه پرتاب وزنه:

1- شاهین مهردلان - ذوب آهن اصفهان - 19.36 
2- محمدحسین اسکندری - آسان پرداخت - 18.58 
3- شاهین جعفری - استقلال تهران - 18.40 
4- مرتضی ناظمی - استقلال تهران - 17.98 
5- محمدرضا طیبی - عقاب نیروی هوایی - 17.93 
6- مهدی غلامی - رهای کیش - 17.84 
7- عبدالله جمشیدی - نفت تهران - 17.29 
8- مهدی صابری - ذوب آهن اصفهان - 16.97 

* نتیجه پرش طول:

1- محمد قائدزاده - ذوب آهن اصفهان - 7.32 
2- سبحان طاهرخانی - آسان پرداخت - 7.24 
3- وحید صدیق - نفت تهران - 7.13
4- علیرضا خالدی - آسان پرداخت - 7.11
5- حسین میهن دوست - استقلال تهران - 6.98 
6- پویا خلیلی - مقاومت - 6.87 
7- حسین بیزار - استقلال تهران - 6.56 
8- هادی مداحی - استقلال تهران - 6.47 

* نتیجه پرش سه گام:

1- وحید صدیق - نفت تهران - 16.08 
2- هادی مداحی - استقلال تهران - 15.04 
3- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 14.98 
4- مبین مداحی - استقلال تهران - 14.74 
5- علی عقیلی - نیروی زمینی - 14.55 
6- محمد بذر افشان - دانشگاه آزاد یزد - 13.40 


* نتیجه تیمی:

1- ذوب آهن اصفهان - 156.5  امتیاز
2- استقلال تهران - 147 امتیاز
3- آسان پرداخت - 146 امتیاز 
4- نفت تهران - 113 امتیاز
5- نیروی زمینی - 90 امتیاز
6- دانشگاه یزد - 45 امتیاز
7- مقاومت تهران - 25.5 امتیاز
8- عقاب نیروی هوایی - 23امتیاز
9- رهای کیش - 9 امتیاز
10- اداره بهداشت نیروی هوایی - 5 امتیاز

به روایت تصویر


به روایت ویدئو