پخش سری جدید خندوانه از امشب ۳۰ آبان

پخش سری جدید خندوانه از امشب ۳۰ آبان


منبع: دلگرم

بازدید: 40

تاریخ: 1397/8/30

ساعت: 16:33


سری جدید خندوانه

خندوانه یکی از پربازدیدترین برنامه‌های تلویزیون است که پس از حدود دو ماه و نیم غیبت، از امشب 30 آبان دوباره مهمان خانه‌های مردم ایران می‌شود.

divider

سری جدید خندوانه چه روزهایی پخش میشود

رامبد جوان بازیگر و کارگردانی که اجرای برنامه خندوانه را در شبکه نسیم برعهده داشت توانست پنج فصل موفق از این برنامه را روی آنتن ببرد. فصل پنجم برنامه خندوانه اردیبهشت ماه امسال آغاز شد و پیش از ماه محرم به پایان رسید. رامبد جوان امشب 30 آبان با سری جدید خندوانه و برنامه قاچ به شبکه نسیم می آید.

رامبد جوان با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خبر از زمان پخش سری جدید خندوانه و برنامه قاچ داد.

divider

ساعت پخش خندوانه سری جدید

رامبد جوان در این ویدئو گفت :سلام به همه رفقا مخصوصا اونایی که کار موسیقی میکنن. به زودی خنده پخشش شروع میشه چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه با خندوانه در خدمتتون هستیم و شنبه تا سه شنبه هم برنامه قاچ رو داریم.

توی قاچ نیاز داریم و آغوشمون بازه برای کسایی که کار موسیقی میکنن چه به صورت تکی چه به صورت گروهی و بند موزیک. حتما ویدئوهاتونو با شماره تلفن برای من بفرستید که میخوایم خیلی کارای باحال انجام بدیم پس بدویید.

برنامه خندوانه با کارگردانی و اجرای رامبد جوان و تهیه کنندگی سید علی احمدی یکی از برنامه های پرطرفدار در شبکه نسیم است که توانسته پنج فصل موفق را پشت سر بگذارد.

تهیه شده مجله اینترنتی دلگرم

مرضیه ملایری


به روایت تصویر


به روایت ویدئو