چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران

چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران


منبع: کلیک

بازدید: 5

تاریخ: 1397/9/15

ساعت: 14:11


رسانه کلیک – چهارمین دوره همایش آینده وب و موبایل در روزهای 29 و 30 آذر ماه در دانشگاه امیر کبیر برگزار می شود.

همایش آینده وب و موبایل، یک رویداد دو روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌ های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

از دست ندهید

هیچ مطلبی موجود نیست

در رویداد امسال همانند سال های پیش، روندهای تازه جهانی که در آینده نزدیک در حوزه ی فناوری های وب و موبایل کشور می بایست به وقوع بپیوندد مورد بررسی و نقد قرار می گیرد. طبق روال هر سال، در این رویداد از کسانی که در حوزه های تخصصی خود علاوه بر دانش فنی، قدم های اجرایی و ملموسی برداشته اند دعوت شده تا تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند.

شرکت کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری های آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می توانند موقعیت های شغلی و هم تیمی های جدید برای کسب وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان ها، صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

در چهارمین همایش آینده وب و موبایل موضوعاتی حول مدیریت و توسعه نرم‌افزار، بازاریابی دیجیتالی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا مطرح خواهد شد. همچنین در روز دوم همایش نیز کارگاه‌های آموزشی با هدف انتقال دقیق‌تر و تجربی برخی از محتوای رویداد تدارک دیده شده است که علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل در یکی از این کارگاه‌ها که بصورت همزمان برگزار می‌شود شرکت نمایند.

برای بررسی بیشتر و حضور در چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران می توانید به وب سایت fowm.ir مراجعه نمایید.

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو