گوشی 5G وان‌پلاس حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار گران‌تر خواهد بود - فارنت | نیوز پارسی

گوشی 5G وان‌پلاس حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار گران‌تر خواهد بود

منبع: فارنت

بازدید: 13

تاریخ: 1397/9/15

ساعت: 20:05


گوشی‌های پرچم‌دارکش وان‌پلاس معمولاً با قیمت معقول‌تری نسبت به پرچم‌داران سایر برندها عرضه می‌شوند. اما مدیرعامل این شرکت اعلام کرده گوشی 5G این شرکت ممکن است ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار گران‌تر باشد.

گوشی 5G وان‌پلاس حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار گران‌تر خواهد بود

درحالی‌که پرچم‌داران اپل و سامسونگ با قیمت ۱۰۰۰ دلاری به بازار عرضه می‌شوند وان‌پلاس 6T تنها ۵۵۰ دلار قیمت دارد. وان‌پلاس همچنین اعلام کرده که جز اولین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند 5G سال ۲۰۱۹ با تراشه اسنپ‌دراگون 855 خواهد بود. با این‌وجود به دلیل هزینه بسیار بالاتر ساخت یک گوشی 5G باید منظتر یک قیمت بالاتر هم برای این گوشی باشید. مدیرعامل وان‌پلاس آقای پیت لائو اخیراً در گفتگو با وب‌سایت TheVerge و در پاسخ به پرسشی در مورد قیمت این محصول گفته است:

دانستن قیمت این محصول دشوار است چرا که کماکان باید جزئیات بسیاری را مورد بررسی قرار داد؛ با این‌حال احتمالاً قیمت این گوشی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار گران‌تر خواهد بود.

آیا این به معنای گران‌تر شدن همیشگی گوشی‌های وان‌پلاس است؟ راستش را بخواهید این شرکت طی چندسال اخیر قیمت گوشی‌هایش را از ۳۰۰ به ۵۵۰ دلار رسانده است اما یک جهش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلاری بعید به نظر می‌رسد. به اعتقاد ما وان‌پلاس ممکن است گوشی 5G خود را با قیمتی حدود ۸۰۰ دلار عرضه کند اما وان‌پلاس 7 بدون قابلیت 5G با قیمتی پایین‌تر به بازار بیاید.

با این‌حال این گفته پیت لائو نشان می‌دهد که احتمالاً گوشی‌های 5G عموماً گران‌تر از 4G خواهند بود و به این ترتیب شاید نسخه‌های 5G پرچم‌داران سامسونگ، ال‌جی و هواوی هم قیمتی فضایی داشته باشند.

برچسب ها: گوشی 5G وان‌پلاس

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


به روایت تصویر


به روایت ویدئو