گیمرهای ایرانی دیگر امکان بازی 4K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)

گیمرهای ایرانی دیگر امکان بازی 4K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)


بازدید: 22

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 21:44


وب سایت TechPowerUp به تازگی گزارشی را از آخرین نظر سنجی خود منتشر کرده است که بسیار جالب توجه بوده و تصمیم گرفتیم تا آن را به اطلاع شما عزیزان نیز برسانیم. TechPowerUp از کاربران و خوانندگان خود درخواست کرده است که در زمینه بازی با رزولوشن 4K/UHD، پاسخنامه ای را پر نمایند. این نظر تقریبا به مدت 50 روز در این وب سایت برقرار بوده و در طی این مدت، 17175 نفر در آن شرکت کرده اند.

بیش از 1 چهارم افرادی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند، عنوان کرده اند که یا در حال حاضر در حال انجام بازی در رزولوشن 4K/UHD هستند و یا به زودی قصد ارتقاء سیستم سخت افزاری خود، برای این منظور را دارند. به طور دقیق، 14.5 درصد از کاربران در حال حاضر در رزولوشن 4K/UHD به انجام بازی ها می پردازند؛ این تعداد، شامل افرادی است که نه تنها دارای کامپیوتری با توان رندر بازی ها در دقت 4K هستند، بلکه از مانیتورهای 4K نیز بهره می برند.

گیمرهای ایرانی دیگر امکان بازی 4K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)

گیمرهای ایرانی دیگر امکان بازی 4K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)

3 درصد از کاربران با وجود داشتن نمایشگر 4K، امکان بازی در این دقت را پیدا نکرده اند که این نیز بدان معنی است که کامپیوتر آنها توان اجرای بازی در دقت 4K را ندارد. 9.5 درصد از شرکت کنندگان اعلام کرده اند که تا سال آینده، سیستم خود را برای بازی در دقت 4K ارتفاء خواهند داد. 1.6 درصد از شرکت کنندگان تا پایان سال 2018 به سیستم های قدرتمند 4K مجهز شده و 7.9 درصد نیز در سال 2019 این امکان را برای خود فراهم خواهند کرد.

نزدیک به به 73 درصد از شرکت کنندگان، نه در دقت 4K بازی کرده و نه قصد خرید یک سیستم و مانیتور 4K را دارند. در نتیجه 25 درصد از شرکت کنندگان پر شمار این نظر سنجی، یا در حال بازی در دقت 4K هستند و یا به زودی در این رزولوشن به بازی خواهند پرداخت. با توجه به افزایش قیمت شدید سخت افزار در بازار داخلی ایران، متاسفانه بازی در رزولوشن FHD یا 1080p نیز به خودی خود کاری دشوار برای ما خواهد بود؛ چه برسد به 4K!!

موارد مشابه


موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث عکس زمین کریستیانو رونالدو مدرسه هواپیما بازیگر وزارت کشور برف شهادت برگزیت درگذشت شکست مادر بازگشت بحران کیهان حسین محب اهری عبدالرضا رحمانی فضلی هنرمند آماده باش گفت و شنود مدیریت احزاب گفتگو طهرانچی ماسیمیلیانو الگری کوپا دل ری عکس پروفایل جورجو کیه لینی دانلود سریال امروز تولد کیه پسر بچه سوپرکاپ ایتالیا تقسیمات کشوری یوونتوس-میلان رئیس دانشگاه آزاد مردگان لیست بارسلونا نشست لهستان 27 دی سریال Vikings بارسلونا-لوانته جده عربستان دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings دانلود زیرنویس فارسی فصل 5 سریال Vikings دانلود سریال Vikings دانلود سریال Vikings S5 دانلود سریال Vikings فصل 5 دانلود سریال Vikings فصل پنجم دانلود فصل 5 سریال Vikings دانلود فصل پنجم سریال وایکینگ ها دانلود قسمت ۱7 فصل ۵ سریال Vikings دانلود قسمت جدید سریال وایکینگ ها دانلود قسمت هفدهم فصل پنجم سریال Vikings قسمت جدید سریال Vikings Vikings قسمت 18 فصل 5 دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 1080p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings 720p دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با زیرنویس فارسی دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با لینک مستقیم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کم حجم دانلود قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings کیفیت HD دانلود قسمت هجدهم فصل پنجم سریال وایکینگ ها زیرنویس فارسی قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings سریال Vikings S5 E18 قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings قسمت 18 فصل 5 سریال Vikings با کیفیت بالا وایکینگ ها قسمت هجدهم فصل پنجم 17 ژانویه ترور دانشمندان ایرانی رقص حسین محب اهری

به روایت تصویر


به روایت ویدئو