241 شهید و زخمی در سی‌امین راهپیمایی بازگشت

منبع: شبکه خبر

بازدید: 18

تاریخ: 1397/7/30

ساعت: 00:02


241 شهید و زخمی در سی‌امین راهپیمایی بازگشت نظامیان رژیم صهیونیستی باز هم شرکت‌کنندگان در راهپیمایی بازگشت را با شلیک گلوله و گاز اشک آور هدف قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این راهپیمایی با عنوان «جمعه خروش و قیام غزه؛ اتحاد و انسجام کرانه باختری» برگزار شد. با وجود تهدیدات مکرر رژیم صهیونیستی، هزاران نفر در این تظاهرات حضور یافتند.
تانک‌ها، خودروهای زرهی و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به طور گسترده و در نوار غزه مستقر شدند.
رژیم صهیونیستی چندین سامانه جدید گنبد آهنین را نیز در این منطقه نصب کرده است.
ساکنان نوار غزه با حضور در این راهپیمایی اعلام کردند تا شکست محاصره غزه مقاومت خود را ادامه می‌دهند. مردم دیگر شهرهای فلسطین نیز  در همبستگی با ساکنان نوار غزه به خیابان‌ها آمدند.
از آغاز راهپیمایی‌های بازگشت در شش ماه اخیر، بیش از 200  فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و شمار زخمی‌ها هم از 23 هزار نفر فراتر رفته است.
 
خبر دیگر اینکه نخست‌وزیر  پیشین رژیم صهیونیستی به جنایتی هولنکا اعتراف کرد. ایهود باراک گفت: 300 فلسطینی را در سه دقیقه و 30 ثانیه قتل عام کرده است. این جنایت زمانی که وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را بر عهده داشته روی داده است. این خبر در گزارش روزنامه معاریو منتشر شده اما اشاره‌ای به تاریخ وقوع این جنایت نشده است. بر اساس گزارش منابع بهداشتی فلسطین، احتمالا این حمله  27 سپتامبر 2008 ( 6 مهرماه 1387) در نوار غزه رخ داده است. 
 
 

موارد مشابه


به روایت ویدئو