آلگری: درباره رونالدو ریسک نمی‌کنیم - ورزش11 | نیوز پارسی

آلگری: درباره رونالدو ریسک نمی‌کنیم

منبع: ورزش11

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:42


آلگری: درباره رونالدو ریسک نمی‌کنیم

ورزش 11 - تیم فوتبالیوونتوسفردا از ساعت 21:30 در دیداری از هفتۀ بیست‌ونهم رقابت‌هایسری آ ایتالیابه مصاف امپولی خواهد رفت.

ماکسیمیلیانو آلگری، سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری اظهار کرد:

-

برای رسیدن به اسکودتو(جام قهرمانی سری آ) به پنج پیروزی نیاز داریم . فردا باید اولین برد را کسب کنیم. در مسابقۀ فردا باید بسیار تهاجمی بازی کنیم چرا که بازی مهمی برای ما است.

در دیدار فردا از شزنی برای ایستادن در چارچوب استفاده خواهیم کرد. بونوچی استراحت خواهد کرد و از میان کیه‌لینی و روگانی و کاسرس باید دو نفر را انتخاب کنم. ماتویدی در خط میانی بازی خواهد کرد و دیبالا و مانژوکیچ مهاجمان ما هستند. ضربات آزاد را دیبالا و برناردسکی خواهند زد و در غیاب رونالدو، دیبالا و پیانیچ و امره کان به ترتیب پنالتی‌زنان ما خواهند بود.

-


سرمربی یوونتوس در ادامه به توضیح در خصوص مصدومیت رونالدو پرداخت و گفت:

-


تا زمانی که رونالدو به امادگی کامل نرسد به ترکیب باز نمی‌گردد. دربارۀ او ریسک نمی‌کنیم و نباید به خاطر یک بازی شرایط او را بحرانی کنیم.

-


آلگری در پایان به شرایط مصدومان تیمش هم اشاره‌ای کرد و گفت:

-


داگلاس کاستا در حال ریکاوری است و باید ببینیم به لیگ قهرمانان می‌رسد یا خیر. البته بعید است او به دیدار مقابل میلان برسد. کوادرادو ده روز دیگر باز خواهد گشت. خدیرا و بارتزالی شرایط پیچیده‌ای دارند و به زمان بیشتری برای آمادی نیازمندند.

-

 

مطالب مشابه