آماری خواندنی از دربی شهر منچستر - 90 تی وی | نیوز پارسی
آماری خواندنی از دربی شهر منچستر

آماری خواندنی از دربی شهر منچستر


منبع: 90 تی وی

بازدید: 30

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 23:11


وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی و منچستریونایتد روز یکشنبه در اتحاد به مصاف هم می روند.

به گزارش وبسایت نود، روز یکشنبه ورزشگاه اتحاد بار دیگر میزبان یک دربی منچستر خواهد بود. منچسترسیتی و منچستریونایتد بعد از بردهای خوب خود در میان هفته در لیگ قهرمانان، در لیگ برتر به مصاف هم می روند. اگرچه منچسترسیتی فعلاً در این فصل در لیگ برتر شرایط بهتری نسبت به رقیب قرمزپوش خود داشته و نه امتیاز پیشی گرفته ولی در طی سه سال گذشته یونایتد تیم بهتر بازی های دربی بوده است. در هشت جدال اخیر دو تیم در دربی، یونایتد 4 بار برده، 2 بازی مساوی شده و 2 بار هم یونایتد شکست خورده است. 11 گل زده برای یونایتد و 8 گل برای سیتی. شیاطین سرخ 4 کلین شیت هم ثبت کرده اند.

آخرین جدال دو تیم به بازی جذاب ماه آپریل بازمی گردد که یونایتد در نیمه اول 2-0 بازنده به رختکن رفت ولی در نیمه دوم بازگشتی اعجاب انگیز داشت و موفق شد در اتحاد تیم پپ را با نتیجه 3-2 شکست داده و برنده زمین را ترک کند.

آن شکست در ماه آپریل، آخرین باخت سیتی در اتحاد بوده است، بعد از آن شکست، سیتی در هشت مسابقه از نه بازی اخیرش در اتحاد پیروز شده که از این تعداد شش بازی در این فصل بوده و همگی با برد پایان یافته است. نگاهی به عملکرد هجومی و تعداد گل های زده سیتی در بازی های اخیر این تیم در اتحاد نشان می دهد که چه اندازه کار تیم مورینیو برای این مسابقه و متوقف ساختن حریف سخت است.

در نه بازی اخیر خانگی اش در لیگ برتر، من سیتی بیش از هر تیم دیگری پیروز شده، گل زده، شوت به سمت دروازه حریف داشته و مالکیت بیشتر داشته، ضمن این که تیم پپ در این تعداد بازی، 438 بار در محوطه جریمه حریف توپ را لمس کرده که بهتر از هر تیم دیگری است. میانگین 49 لمس توپ در هر بازی. آبی ها به طور متوسط در بازی های خانگی 75 درصد تملک توپ داشته اند.

 

اما در عین حال، یونایتد هم بی امید نیست. پیروزی ماه آپریل، هشتمین برد یونایتد در اتحاد از زمان انتقال سیتی به این ورزشگاه از سال 2003 است. هیچ تیمی در این زمینه بهتر از یونایتد نبوده است. آرسنال، چلسی و تاتنهام همگی هفت بار برنده شده اند. ضمن اینکه شیاطین سرخ در سه جدال اخیرشان در اتحاد مقابل منچسترسیتی شکست نخورده اند. آخرین باری که سیتی در اتحاد یونایتد را شکست داد، نوامبر 2014 بود که یونایتد ده نفره تحت هدایت فن خال با یک گل بازی را واگذار کرد.

آگوئرو زننده گل پیروزی بخش سیتی در آن مسابقه در نوامبر 2014 بود. او فصل قبل تنها 14 دقیقه در مقابل یونایتد بازی کرد و اگرچه با هفت گل زده جزو بهترین گلزنان دربی منچستر است ولی در سه مسابقه اخیرش در لیگ برتر مقابل یونایتد گلزنی نکرده و در پنج دربی اخیری که حضور داشته، نتوانسته پیروز شود. در لیست بهترین گلزنان دربی منچستر، بیشتر نام های بازیکنان شیاطین سرخ به چشم می خورد.

انتونی مارسیال ستاره هفته های اخیر تیم مورینیو بوده است، مارسیال در چهار مسابقه اخیر لیگ برتری یونایتد گل زده و از مجموع هشت گل اخیر یونایتد در لیگ برتر، پنج گل توسط مارسیال زده شده است. مارسیال در این فصل هر 106 دقیقه یک بار، به طور متوسط، یک گل یا پاس گل به نام خود ثبت کرده که بسیار بهتر از دیگر بازیکنان یونایتد است. بعد از او رشفورد است که فقط در این فصل دو گل زده و یک پاس گل ارسال کرده است. لوکاکو هم که فصل قبل بهترین گلزن تیمش بود، در این فصل نه مسابقه است که گلی نزده و سانچز هم در کل این فصل فقط و فقط یک گل زده است!

 

1878

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو