آنچلوتی: سری آ رقابتی تر از قبل شده است؛ صحبت از کاوانی بی احترامی به بازیکنانم است؛ شاید کولیبالی یکی از بهترین های جهان است - طرفداری |...

آنچلوتی: سری آ رقابتی تر از قبل شده است؛ صحبت از کاوانی بی احترامی به بازیکنانم است؛ شاید کولیبالی یکی از بهترین های جهان است

منبع: طرفداری

بازدید: 23

تاریخ: 1397/8/10

ساعت: 18:34


آنچلوتی: سری آ رقابتی تر از قبل شده است؛ صحبت از کاوانی بی احترامی به بازیکنانم است؛ شاید کولیبالی یکی از بهترین های جهان است

سرمربی ناپولی معتقد است سری آ در این فصل رقابتی تر شده و تیم او و همچنین اینتر می توانند یوونتوس را به چالش بکشند.

طرفداری - پس از هفت قهرمانی متوالی، یوونتوس در این فصل هم با 6 امتیاز اختلاف، صدرنشین سری آ ایتالیا است اما ناپولی و اینتر در فرم خوبی هستند و فعلا 22 امتیاز دارند. در آستانه دیدار مقابل امپولی، کارلو آنچلوتی در کنفرانس خبری اش گفت:

چندین تیم هستند که هدفشان نزدیک شدن به یوونتوس است. اینتر بازی های خوبی انجام داده و مانند ما به یوونتوس نزدیک تر شده است و این باعث شده لیگ در این فصل رقابتی تر از قبل شود. میلان هم حالا مانند پیش بینی های ابتدایی، نزدیک تر شده است. فکر نمی کنم داشتن مسئولیت باعث ایجاد فشار روی بازیکنان شود زیرا آنها همین حالا هم فشار را حس می کنند. بازیکنان می خواهند تا پایان بجنگند. 

پس از نیم فصل اول، می توانیم بررسی های اولیه را انجام دهیم. تقویم بازی ها تا اینجا برای ما سخت بوده اما باز هم هیچ چیزی قطعی نیست زیرا تیم های کوچک تر هم در امتیازگیری موفق بوده اند. اسپال در رم پیروز شد. پارما در میلان، اینتر را شکست داد. هر تیمی می تواند برای شما مشکل ساز شود. 

ناپولی سه شنبه در لیگ قهرمانان به مصاف پاری سن ژرمن می رود. آیا اینسینیه در مقابل امپولی استراحت می کند؟

نه به او استراحت نمی دهیم. اگر قرار به بازی کردن چرخشی باشد، می خواهیم با بازیکنان شاداب در این بازی به میدان برویم نه اینکه به کسی استراحت بدهیم. نمی توانیم به بازی بعدی فکر کنیم. باید فعلا در این بازی خوب کار کنیم. هر بازی سختی خودش را دارد. بازیکنان در تمرینات باعث اعتماد من شده اند. ما دوره خوبی را می گذرانیم. از نظر ذهنی و فیزیکی در فرم خوبی هستیم و می خواهیم در فرم اخیرمان در این بازی ظاهر شویم. 

آیا این ناپولی، ناپولیِ شماست؟

من هیچوقت دوست ندارم بگویم ناپولیِ من زیرا اگر بد بازی کنید، دیگر ناپولیِ شما نیست. مربیان زیادی این را می گویند. سطح بازی ما، مرا راضی می کند، نمی توانم آن را پنهان کنم اما همیشه اشتباهات وجود دارد. فوتبال همین است. دوران خوب می تواند در یک بازی تمام شود و برعکس. در دو بازی اخیر اشتباهات کمی داشته ایم و خوب بازی کردیم. بازی به این خوبی، آسان نیست. پس باید وقتی انقدر خوب بازی می کنید، حتما نتیجه بگیرید. 

شایعات زیادی در مورد پیوستن ادینسون کاوانی به ناپولی وجود دارد و آنچلوتی در این مورد گفت:

در حال حاضر صحبت از نقل و انتقالات هیچ سودی ندارد. کار ناشیانه ای است. مخصوصا وقتی طی چهار روز آینده باید مقابل کاوانی به میدان برویم. صحبت کردن در این مورد بی احترامی به بازیکنان خودمان است که اینجا خوب کار می کنند و من کاملا از آنها راضی ام. 

بازیکن خاصی مد نظرتان است؟

نه. هدف من کار کردن با تیمی است که مرا احساساتی کند و محیط خوبی داشته باشیم و باشگاه از من حمایت کند. بنابراین نمی توانم چیز بیشتری بخواهم. این چیزی است که هر مربی می خواهد و می خواهم آن را طولانی مدت داشته باشم. 

هواداران پارتنوپی از میلیک انتظارات بیشتری دارند:

بله زیرا اغلب اوقات یک مهاجم با گلزنی قضاوت می شود. او مدتی گل نزده اما مقابل رم واقعا خوب بازی کرد. من هیچوقت از مهاجمانم گلزنی نمی خواهم بلکه از آنها هارمونی و هماهنگی با تیم می خواهم و میلیک این کار را انجام می دهد. من مشکلی نمی بینم. 

کولیبالی فصل فوق العاده ای را سپری می کند. آیا او بهترین مدافعی است که تا به حال با او کار کرده اید؟

سخت است بخواهیم فرد خاصی را برتر قرار دهیم. من با تیاگو سیلوا، نستا، راموس، تری، استام، کاناوارو، تورام کار کرده ام. باز هم اسم ببرم؟ شاید در حال حاضر کولیبالی یکی از بهترین مدافعان جهان است. 

مطالب مشابه