آکادمی وزنه‌برداری در اردبیل راه‌اندازی شود - تسنیم | نیوز پارسی

آکادمی وزنه‌برداری در اردبیل راه‌اندازی شود

منبع: تسنیم

بازدید: 9

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:24


مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها در وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به این که اردبیل مهد وزنه‌برداری است و قهرمانان بنامی را در این رشته ورزشی معرفی کرده است راه‌اندازی آکادمی وزنه‌‌برداری در اردبیل اولویت اساسی است.

آکادمی وزنه‌برداری در اردبیل راه‌اندازی شود

به گزارشخبرگزاری تسنیمازاردبیل،شروین اسبقیان شامگاه امروز در جلسه شورای عالی ورزش در اردبیل اظهار داشت: با توجه به این که اردبیل مهد وزنه‌برداری است و قهرمانان بنامی را در این رشته ورزشی معرفی کرده است راه‌اندازی آکادمی وزنه‌‌برداری در اردبیل اولویت اساسی است.

وی با اشاره به این که اردبیل ظرفیت بالایی در رشته ورزشی وزنه‌برداری دارد افزود: نیاز است آکادمی وزنه‌برداری راه‌اندازی شود تا شاهد شناسایی افراد مستعد این رشته ورزشی در استان باشیم.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها در وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش اردبیل با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت و بی‌شک با حمایت‌های وزارت ورزش و مسئولان استان توسعه وپیشرفت ورزش را شاهد خواهیم بود.

اسبقیان تصریح کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای خوبی در ورزش کشور به دست آمده و اردبیل از این امر مستثنی نیست و زیرساخت‌های خوبی در حوزه ورزش دارد.

وی بیان کرد: اردبیل با توجه به ورزشگاه استانداردی که در اختیار دارد به قطب برگزار کننده مسابقات ورزشی تبدیل شده است که  این یک فرصت مناسب برای استان است.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها در وزارت ورزش و جوانان از حمایت همه‌جانبه برای توسعه استان خبر داد و بیان کرد: بسیاری از زیرساخت‌های ورزشی استان در زمان معاونت عمرانی بهنامجو اتفاق افتاد و وی همیشه حامی ورزش استان بوده است.

اسبقیان افزود: سرانه ورزش در استان اردبیل افزایش چشم‌گیری داشته و این یک اتفاق بسیار مهم است و انتظار داریم در آینده این سرانه ورزشی همچنان روند صعودی به خود بگیرد.به روایت تصویر


به روایت ویدئو