اجرای جذابی که با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت!/ شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم - باشگاه خبرنگاران |...
اجرای جذابی که با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت!/ شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم

اجرای جذابی که با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت!/ شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم


بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 10:18


برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با حضور شرکت کنندگان متنوع توانست نظر مثبت داوران و تماشاگران را به خود جلب کند.

به گزارش خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، قسمت بيست و سوم برنامه«عصرجديد»با اتفاقات پرماجرايش در واپسين قسمت هاى مرحله مقدماتى، يكشنبه شب ٢٥ فروردين از شبكه سه سيما پخش شد.

در بخش ابتدایی برنامهاحسان علیخانیپیرامون تفاوت دهه شصت و نود صحبت کرد و گفت: در دهه ۶۰ به خاطر اینکه تعداد بچه‌ها زیاد بود در مهمانی‌ها جا می‌مانند یا اشتباهی به خانه یکدیگر می‌رفتیم. اما در دهه ۹۰ پدر و مادر‌ها از زمانی که جواب مثبت را از آزمایشگاه دریافت می‌کنند مدیر برنامه‌های بچه می‌شوند و صفحه اینستاگرام برای او راه اندازی می‌کنند و عکس بچه هایشان را درحالت‌های مختلف منتشر می‌کنند، اما در زمان ما بچه‌ها در دوحالت عکس بیشتر نداشتند، یا کتک خورده بودند و با گریه عکس گرفته‌اند یا اینکه از کتک‌های بعد از عکس مضطرب هستند.

وی عنوان کرد: زمان ما اگر کسی متوجه استعدادش می‌شد جرات نمی‌کرد او را به خانواده اش بگوید چرا که پدر و مادرش فقط به دکتر و مهندسی توجه می‌کردند. برای نسل ما این میزان توجه به مهارت بچه‌ها حس خوبی دارد و جالب است همان نسل سوخته استعداد بچه‌ها امروز را شکوفا می‌کنند.

علی قامتى و محمدامير صدر اولين اجراى قسمت بیست و سه عصرجديد را به عهده داشتند، آنها توانستند با نشان دادن قدرت بدنی خود در حوزه بارفیکس چهار رای مثبت داوران را دریافت کنند.

نیوشا ارزنده دومین شرکت کنندهمسابقه عصر جدیدبود. او با سن کماش در حوزه نقالی‌گری به روی صحنه حاضر شد و توانست با اجرای بخشی از شاهنامه رای مثبت داوران را دریافت کند.

اما داوران همگی به این موضوع اشاره کردند که او باید دوران کودکی خود را داشته باشد، البته نیوشا با صحبت‌های خود باعث شد علیخانی او را به سمت پدرش راهنمایی کند.

اجرای جذابی که نه با رای داوران بلکه با رای احسان علیخانی به فینال «عصر جدید» رفت! / شرکت کننده خلاقی که یکی از داوران را غافلگیر کرد + فیلم

گروه دو دلقك و نصفى سومين شرکت کنندهمسابقه عصر جدیدبودند، آنها اجرای ضعیفی را به نمایش گذاشتند و با رای منفی مواجه شدند.

 

دیگر گروه شرکت‌کننده عصر جدید، گروه نمایش برقی عصر جدید بودند که با اجرای خوبشان همه را حیرت زده کردند. علیخانی از هزینه های لباس و اجرای آن‌ها پرسید و به شوخی گفت، لباس هر کدام از شما به اندازه قیمت یک پراید است و می‌تواند برابری کند. 

محمد بیک محمدی در حوزهخوانندگیشرکت کرد، اما با دو رای منفی دریافت کرد. این شرکت کننده از علاقه پدرش به خوانندگی او گفت.

حامد نصیری ششمین شرکت کننده عصر جدید بود که با حرکت نمایشی خود توانست نظر داوران را جلب و رای مثبت آن‌ها را دریافت کند‌. 

رضا ازوجی هفتمین اجرا عصر جدید را در حوزه تصویرگری به نمایش گذاشت و با پخش موسیقی متن سریال «خواب و بیدار» تصویر رویا نونهالی بازیگر این سریال کشید و  رای مثبت داوران را دریافت کرد.

گفتنی است؛ در پایان برنامه علی قامتى و محمدامير صدر با رای داوران «عصر جدید» به فینال راه پیدا کردند و نیوشا ارزنده با کارت طلاییرویا نونهالیبه فینال رسید و احسان علیخانی کارت طلاییبرنامه «عصر جدید»را به گروه پایتخت داد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو