ارائه خدمات حرفه‌آموزی در ۱۳۰ رشته به زندانیان اتباع خارجی/ آزادی ۲۲ نفر از زندانیان تبعه افغانستان از طریق کمک‌های مردمی در ماه رمضان -...

ارائه خدمات حرفه‌آموزی در ۱۳۰ رشته به زندانیان اتباع خارجی/ آزادی ۲۲ نفر از زندانیان تبعه افغانستان از طریق کمک‌های مردمی در ماه رمضان

منبع: میزان

بازدید: 18

تاریخ: 1397/8/7

ساعت: 08:59


خبرگزاری میزان- جهانگیر رئیس سازمان زندانها گفت: ۲۲ نفر از زندانیان تبعه افغانستان از طریق کمک‌های مردمی در ماه رمضان از زندان آزاد شدند.

ارائه خدمات حرفه‌آموزی در ۱۳۰ رشته به زندانیان اتباع خارجی/ آزادی ۲۲ نفر از زندانیان تبعه افغانستان از طریق کمک‌های مردمی در ماه رمضان

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌های کشور در حاشیه دیدار با وزیر دادگستری افغانستان در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات ارائه شده به زندانیان اتباع افغانستان گفت: در سال گذشته ۱۴۸ نفر به دلیل بیماری به بیمارستان‌های سطح شهر اعزام شدند و ۴۵ نفر بستری و تحت درمان قرار گرفتند.


وی ادامه داد: خدمات حرفه آموزی در ۱۳۰ رشته به زندانیان ارائه می‌شود که اتباع خارجی هم از آن بهره‌مند هستند و در سال گذشته ۱۰۷۰۰ ساعت برنامه آموزشی به زندانیان اتباع خارجی ارائه شده است.


رئیس سازمان زندان‌های کشور خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۳۱۳ نفر از زندانیان اتباع خارجی در کلاس‌های قرآنی شرکت کردند که از این تعداد ۲۱۰۸ نفر موفق به اخذ گواهینامه شدند.


جهانگیر اضافه کرد: در حال حاضر ۸۹ نفر در کلاس‌های سواد آموزی و ۲۳۸ نفر در مقطع راهنمایی و دبیرستان مشغول به تحصیل هستند.

رئیس سازمان زندان‌های کشور در پایان خاطرنشان کرد: ۲۲ نفر از زندانیان تبعه افغانستان از طریق کمک‌های مردمی در ماه رمضان از زندان آزاد شدند.


مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو