استاندارمازندران از وزیر ورزش درخواست کمک کرد - خبرگزاری ایرنا | نیوز پارسی
استاندارمازندران از وزیر ورزش درخواست کمک کرد

استاندارمازندران از وزیر ورزش درخواست کمک کرد


بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:12


به گزارش جمعه شب خبرنگار ورزشی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، «احمد حسین زادگان» به همراه مدیر کل ورزش و جوانان به منظور بازدید مجدد از مناطق سیل زده به شهرستان سیمرغ سفر کرد که در این بازدید ورزشکاران نام آوری مانند «جابرصادق زاده» حضور داشتند.
استاندار مازندران در تماس تلفنی با «مسعود سلطانی فر» درخواست کرد برای کاهش آلام و رنج های سیل زدگان استان، مساعدت و نگاه ویژه ای به سیل زدگان مازندرانی شود.
سلطانی فر نیز در این تماس تلفنی ضمن اعلام آمادگی برای کمک همه جانبه این وزارتخانه به سیل زدگان، از مدیرکل ورزش و جوانان خواست تا با همه ظرفیت های موجود، کمک رسانی به سیل زدگان را در اولویت قرار دهند.
حسین زادگان نیز با تاکید بر اینکه هموطنان سیل زده را تنها نخواهیم گذاشت افزود؛ از ظرفیت واحد فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان مازندران برای کمک و بازسازی به اماکن خسارت دیده استفاده خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا، سیل ایام نوروز 98 بیشتر شهرهای ایران را در نوردید، تعدادی از هم وطن های کشورمان جان خود را از دست دادند و برخی نیز مصدوم شدند.
بر همین اساس وزارت ورزش و جوانان 800 سالن ورزشی را در اختیار مدیریت بحران قرار داد که تا کنون 360 سالن برای استفاده مردم سیل‌زده و همچنین مسافران نوروزی مورد استفاده قرار گرفته است.
همچنین فدراسیون قایقرانی با دستور وزارت ورزش و جوانان برای امداد رسانی به هموطنان سیلزده هیات های استانی قایقرانی را بسیج کرده است تا تجهیزات و امداد رسانان خود را به نقاط سیل زده اعزام کنند.
ورزشی ** 9029 ** 1355 **

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو