اظهارنظر مبهم آلگری در مورد مصدومیت رونالدو - ورزش 3 | نیوز پارسی
اظهارنظر مبهم آلگری در مورد مصدومیت رونالدو

اظهارنظر مبهم آلگری در مورد مصدومیت رونالدو


منبع: ورزش 3

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 23:57


 کریستیانو رونالدو شش روز پیش در جریان بازی پرتغال و اوکراین دچار مصدومیت شد و از زمین خارج شد و دیگر نتوانست به کار ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، او پس از بازی عنوان کرد که مصدومیتش جدی نیست و سپس اعلام شد که دوری او دو هفته به طول خواهد انجامید.

به این ترتیب رونالدو سه بازی آینده یووه را از دست می دهد ولی این خوشبینی وجود دارد که بتواند برابر آژاکس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان برود.

 

 

اظهارنظر مبهم آلگری در مورد مصدومیت رونالدو

 

 

او قرار است دوشنبه پیش رو، اولین تست پزشکی را پشت سر بگذارد. تستی که نتیجه اش اهمیت بالایی دارد. رونالدو برای سفر به هلند، یک تست دیگر را دوشنبه هفته بعد پیش رو دارد و در صورت مثبت بودن نتایج، قادر به همراهی تیمش برابر آژاکس خواهد بود.

حضور رونالدو در این بازی برای یووه بسیار حائز اهمیت است. بیانکونری صعود به این مرحله را مدیون درخشش فوق ستاره پرتغالی است و اگر هت تریک او برابر اتلتیکو نبود، یووه در یک هشتم نهایی حذف شده بود.

 

 

اظهارنظر مبهم آلگری در مورد مصدومیت رونالدو

 

 

مکس آلگری در نشست خبری امروز خود، در مورد وضعیت رونالدو گفت:« دوشنبه یک تست پزشکی از او خواهیم گرفت و سپس ببینیم شرایط چگونه خواهد بود. واضح است که حضور رونالدو برای بازی رفت مقابل آژاکس، با ریسک همراه خواهد بود. او به خوبی می داند که اگر در وضعیت خوبی نباشد، قطعا از فهرست خارج خواهد ماند. اصلا قصد ندارم به خاطر یک بازی روی رونالدو ریسک کنم. هنوز بازی های زیادی از فصل باقیمانده است.»

 

آلگری در مورد شرایط یووه برای قهرمانی سری آ گفت:« برای رسیدن به اسکودتو به پنج پیروزی نیاز داریم . فردا باید اولین برد را کسب کنیم. برابر امپولی باید بسیار تهاجمی بازی کنیم چرا که بازی مهمی برای ما است.

در دیدار فردا از شزنی برای ایستادن در چارچوب استفاده خواهیم کرد. بونوچی استراحت خواهد کرد و از میان کیه‌لینی و روگانی و کاسرس باید دو نفر را انتخاب کنم. ماتوئیدی در خط میانی بازی خواهد کرد و دیبالا و مانژوکیچ مهاجمان ما هستند. ضربات آزاد را دیبالا و برناردسکی خواهند زد و در غیاب رونالدو، دیبالا و پیانیچ و امره جان به ترتیب پنالتی‌زنان ما خواهند بود.

 

آلگری در پایان به شرایط مصدومان تیمش هم اشاره‌ای کرد و گفت:« داگلاس کاستا در حال ریکاوری است و باید ببینیم به لیگ قهرمانان می‌رسد یا خیر. البته بعید است او به دیدار مقابل میلان برسد. کوادرادو ده روز دیگر باز خواهد گشت. خدیرا و بارتزالی هم شرایط پیچیده‌ای دارند و به زمان بیشتری برای آمادی نیازمندند.»

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو