اعتبارات کاهش آسیب‌های اجتماعی استان تهران تخصیص داده شود - تسنیم | نیوز پارسی

اعتبارات کاهش آسیب‌های اجتماعی استان تهران تخصیص داده شود

منبع: تسنیم

بازدید: 8

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:38


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: پیگیر هستیم تا سازمان برنامه و بودجه استان تهران اعتبارات لازم جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی را تخصیص دهد.

اعتبارات کاهش آسیب‌های اجتماعی استان تهران تخصیص داده شود

به گزارشخبرگزاری تسنیمازملارد، محمد امامی امین امروز در مراسم افتتاح فاز پنج کمپ اخوان با اشاره به لزوم کاهش میزان اعتیاد اظهار داشت: به شخصه خوشحال نیستم که سرمایه‌های ملی در این مسیر یعنی ایجاد مراکز نگهداری افراد معتاد هزینه می‌شود امیدوارکننده‌تر این بود که این مرکز جهت آماده‌سازی برای آموزش و پرورش و آبادانی کشور باشد.

وی بیان کرد: امروز مجبور هستیم اعتباراتی که می‌توانست صرف توسعه کشور شود را به این موضوع تخصیص دهیم از این‌رو در این زمینه کوتاهی کردیم که شاهد این پدیده شوم هستیم و بخشی از جامعه گرفتار این مشکل شده‌اند باید توجه بیشتری به این حوزه آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: اگر نتوانستیم افرادی که امروز به مشکل اعتیاد گرفتار شده‌اند را به عنوان عضو موثر تربیت کنیم به این دلیل است که به درستی عمل نکرده‌ایم برخی از مشکلات اجتماعی امروز ما ناشی از دعواهای سیاسی است اگر توان خود را برای رشد نظام متمرکز کنیم به طور حتم دیگر شاهد این مشکلات نخواهیم بود.

امامی امین با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: در سال 97 مشکلات اقتصادی زیادی وجود داشت اما پیگیر هستیم تا سازمان برنامه و بودجه استان تهران اعتبارات لازم جهت کاش آسیب‌های اجتماعی را تخصیص دهد.

وی در پایان با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده خاطرنشان کرد: روز گذشته 190 پروژه در شهر تهران با اعتباری بالغ بر 2900 میلیارد تومان افتتاح شد که این‌ها به برکت انقلاب و همراهی مردم فراهم شده است.