امارات 1-1 تایلند؛ امارات به عنوان تیم اول صعود کرد اما نشانی از یک مدعی نداشت - طرفداری | نیوز پارسی
امارات 1-1 تایلند؛ امارات به عنوان تیم اول صعود کرد اما نشانی از یک مدعی نداشت

امارات 1-1 تایلند؛ امارات به عنوان تیم اول صعود کرد اما نشانی از یک مدعی نداشت


منبع: طرفداری

بازدید: 9

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:30


تساوی اماراتی‌ها برای صعود کافی بود!

طرفداری- در دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 تیم ملی فوتبال امارات مقابل تایلند صف‌آرایی کرد و در پایان شارگدان زاکرونی توانستند با همین تساوی به عنوان تیم اول به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

مشخصات بازی

گروه A جام ملت‌های آسیا 2019
امارات-بحرین
دوشنبه 24 دی‌ماه 1397 ساعت 19:30
ورزشگاه هزاع بن زاید

هزاع بن زیاد

آشنایی با ورزشگاه‌های جام ملت‌های آسیا 2019 امارات (7)؛ ورزشگاه هزاع بن زاید، نورپردازی استثنایی و سیستم خنک‌کننده شگفت‌انگیز!

ترکیب دو تیم

امارات و تایلند

گزارش بازی

در نیمه اول امارات بازی را بهتر آغاز کرد. در دقیقه 7 روی پاس الحسن صالح عیسی توپ به اسماعیل الحمدی رسید و شوت او به تیر دروازه برخورد کرد. در همین دقیقه علی مبخوت موفق شد تا با ضربه سر گل اول امارات را به ثمر برساند. در دقیقه 17 ضربه خلفان مبارک را دروازه‌بان تایلند مهار کرد. در دقیقه 22 ضربه آدیساک کایسورن را دروازه‌بان امارات مهار کرد. در دقیقه 37 ضربه اسماعیل الحمدی را دروازه‌بان تایلند مهار کرد. در دقیقه 41 شوت تیتیپان پانگچان در درون دروازه امارات قرار گرفت تا بازی 1-1 مساوی شود تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم امارات به حملات خود ادامه داد. در دقیقه 46 شوت علی مبخوت را دروازه‌بان تایلند مهار کرد. پس از این موقعیت بازی روند آرامی به خود گرفت اما در دقایق پایانی اماراتی‌ها شانسی را برای گلزنی داشتند. در دقیقه 4+90 ضربه اسماعیل مطر را دروازه‌بان تایلند مهار کرد تا بازی با همان نتیجه مساوی پایان پذیرد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو