انباری منزل در پشت بام آتش گرفت - رکنا | نیوز پارسی
انباری منزل در پشت بام آتش گرفت

انباری منزل در پشت بام آتش گرفت


منبع: رکنا

بازدید: 20

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 20:55


حوادث رکنا: آتش سوزی یک انباری در پشت بام منزل مسکونی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش گروهحوادث رکنا، پس از اطلاع رسانی اینحادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 31.71 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 20:10 شب گذشته به خیابان 46 متری نارمک، خیابان شیرمرد جنوبی اعزام شدند.

مهدی حقی معاون عملیات منطقه 6 آتش نشانی تهران دراین مورد اظهار داشت: در یکمنزل مسکونی قدیمی دو طبقه در قسمت پشت بام آن، یک انباری به مساحت 20 متر مربع وجود داشت که مملو از لوازم گوناگون خانگی بود.

انباری منزل در پشت بام آتش گرفت

وی افزود: بنا به اظهار شاهدین، شب گذشته ناگهان این انباری دچار آتش سوزی شد و دود و آتش ناشی از آن، لحظاتی بعد از درون انبار به آسمان زبانه کشید.

انباری منزل در پشت بام آتش گرفت

معاون عملیات منطقه 6 آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبدهی وارد محل آتش سوزی شده و این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و همچنین از سرایت آتش به دیگر قسمت های منزل جلوگیری به عمل آوردند.

انباری منزل در پشت بام آتش گرفت

حقی در پایان گفت: علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه شش آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

مطالب مشابه