انتشار ماد حالت اول شخص برای بازی Resident Evil 2 Remake - گیم فا | نیوز پارسی

انتشار ماد حالت اول شخص برای بازی Resident Evil 2 Remake

منبع: گیم فا

بازدید: 38

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:17


طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی یک ماد حالت اول شخص جدید برای بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده که هیجان گیم‌پلی بازی را افزایش می‌دهد.

در کمتر از دو هفته‌‌ی پیش، بازی Resident Evil 2 Remake به طور رسمی به دست کاربران رسید و توانست به عنوان جدیدترین نسخه از این مجموعه‌ی مشهور، به نمرات و نقدهای فوق العاده‌ای سوی منتقدان و منابع مختلف، دست پیدا کند. شما می‌توانید لیست نمرات بازی را ازاینجامشاهده کنید. نسخه‌ی دوم این سری بازی، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین و یا حتی شاید ترسناک‌ترین نسخه‌ی این مجموعه شناخته شود و حال به عقیده‌ی برخی از کاربران با انتشار بازی جدید Resident Evil 2 Remake، میزان این ترس نیز افزایش یافته است.

حال در این میان، کاربرانی هستند که قصد دارند این بازی ترسناک را به همراه گیم‌پلی دلهره آور آن، به صورت اول شخص تجربه کنند. برای به حقیقت پیوستن این درخواست، یک ماد جدید حالت اول شخص برای بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده که البته هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و با وجود مشکلات کوچکی در آن، توانسته نظر بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند. سازنده‌ی این ماد هیجان انگیز اعلام کرده که در آینده، از محتوای جدید خود پشتیبانی خواهد کرد و تمامی مشکلات و ایرادهای آن نیز برطرف خواهد شد.

تریلر ماد حالت اول شخص بازی Resident Evil 2 Remake:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰|دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰|دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

پیشنهاد می‌شود در ادامه به مطالعه‌ی نقد و بررسی اختصاصی این بازی تحت عنوان “بازگشت شیطان به اقامتگاهش | نقد و بررسی بازی Resident Evil 2 Remake” به قلم مهدی رضایی بپردازید. بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو