انقلابی در رئال مادرید مقابل بتیس به رهبری سانتیاگو سولاری - طرفداری | نیوز پارسی

انقلابی در رئال مادرید مقابل بتیس به رهبری سانتیاگو سولاری

منبع: طرفداری

بازدید: 18

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:30


انقلابی در رئال مادرید مقابل بتیس به رهبری سانتیاگو سولاری

سانتیاگو سولاری مقابل رئال بتیس، تغییراتی اساسی انجام داد.

طرفداری- رئال مادرید مقابل بتیسدر شهر سویل، تغییراتی اساسی در ترکیبش ایجاد کرد که این اتفاق اولین بار زیر نظر سولاری رخ داد.

به نقل ازمارکا، کهکشانی ها با لشگری از مصدومان و انقلابی کهسانتیاگو سولاریدر ترکیب تیم ایجاد کرد، توانستند با نتیجه 2-1 پیروزی سختی را به دست بیاورند. در این یادداشت نگاهی به تغییرات رئال مادرید در این بازی میاندازیم. 

ترکیب سه دفاعه

رئال مادرید در این بازی از سه دفاع مرکزی خود یعنی سرخیو راموس، رافائل واران و ناچو فرناندز استفاده کرد. یک خط جلوتر سرخیو رگیلون و دنی کارواخالی حضور داشتند که نقش 'وینگ-بَک' را ایفا کردند. در این بازی شاهد این موضوع بودیم که دنی کارواخال و رگیلون عملکرد بهتری نسبت به چند ماهه گذشته خود داشتند. 

گنجاندن سرخیو رگیلون در ترکیب، تصمیم تاکتیکی دیگری بود که سولاری گرفت. او با این تصمیم، مارسلو برزیلی را روی نیمکت نشاند؛ مارسلویی که در این چند وقت زیر فشار قرار دارد و عملکرد دفاعی خوبی نداشته است. قطعا در فاز تهاجمی، رگیلون ضعیف تر عمل کرد اما از لحاظ دفاعی عملکرد قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشت. 

ایسکو در سرما

بازی دیشب (یکشنبه) یک اتفاق سوپرایز کننده داشت. آن هم ترجیح داده شدن والورده بهایسکودر ترکیب ثابت (در نبود تونی کروس) و بعد از آن بازی نکردن ایسکو حتی به عنوان یار تعویضی. ایسکو در طول 90 دقیقه روی نیمکت نشست و بازی امثال براهیم دیاز و کریستو را دید. کاملا واضح و مشخص است که رابطه ایسکو با سولاری دچار مشکل شده است و اوضاع برای این ستاره اسپانیایی ناپایدار است. 

دو مهاجم هدف

برای اولین بار در رئال مادرید زیر نظر سانتیاگو سولاری، کهکشانی ها بازی را با دو مهاجم نوک که وینیسیوس جونیور و کریم بنزما بودند، آغاز کرد. شرایط مصدومین تیم مخصوصا در خط حمله سولاری را متقاعد کرد که باید از دو مهاجم استفاده کند. مارکو آسنسیو، گرت بیل، ماریانو دیاز مصدومین تیم در پست مهاجم هستند و لوکاس وازکز نیز در این بازی محروم بود.

ریسک بالا با تعویض هایی که جواب داد

انقلاب در ترکیب رئال مادرید تنها به ترکیب آغازین مربوط نیست. سولاری در حین بازی با تعویض هایی که انجام داد، ریسک بالایی را انجام داد. در حالی که کهکشانی ها 1-0 جلو بودند، کریم بنزما به علت مصدومیت از بازی بیرون رفت و کریستو وارد میدان شد اما موضوع به اینجا ختم نمی شود؛ چرا که سولاری در ادامه دنی سبایوس را به جای رگیلون که وظیفه دفاعی داشت و براهیم دیاز را به بازی آورد. در حالی که او گزینه هایی مثل مارسلو و ایسکو را روی نیمکت داشت. 

مطالب مشابه