اولین رتبه اعتباری به کرمان موتور اختصاص یافت - عصر خودرو | نیوز پارسی

اولین رتبه اعتباری به کرمان موتور اختصاص یافت

منبع: عصر خودرو

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 23:40


با حضور سومین شرکت رتبه بندی

اولین رتبه اعتباری به کرمان موتور اختصاص یافت

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از سنا ، شرکت رتبه بندی اعتباری پایا، با اختصاص رتبه اعتباری  BBB- به شرکت کرمان موتور، نخستین رتبه اعتباری خود را اعلام کرد.

اختصاص رتبه‌بندی در واقع اظهارنظر مؤسسه رتبه‌بندی در خصوص شایستگی اعتباری ناشران اوراق بهادار بوده و رتبه اعتباری، نشان ‌دهندۀ کیفیت اعتباری ناشر یا اوراق بهادار منتشر شده است.

شرکت رتبه ‌بندی اعتباری پایا در رتبه تخصیص داده شده از شیوه‌نامه رتبه‌بندی خود استفاده می‌کند. همچنین فرآیند و اصول انجام فعالیت رتبه‌بندی بر اساس ضوابط سازمانبورسو اوراق بهادار بوده و در سایت شرکت نیز در دسترس عموم قرار گرفته است.

شرکت رتبه‌ بندی اعتباری پایا مجوز فعالیت خود را در سال 1397 از سازمانبورسو اوراق بهادار دریافت کرده است. فعالیت‌های مطالعاتی راه‌اندازی شرکت از سال 1395 آغاز شده و تلاش متقابل مؤسسان داخلی و شریک خارجی منجر به تأسیس و دریافت مجوز فعالیت در سال 1397 شد. شرکت جی سی آر آوراسیا به عنوان شریک خارجی، در انتقال دانش فنی، توسعه متدولوژی و نرم‌افزار و اصول انجام فعالیت رتبه‌بندی اعتباری با شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا همکاری دارد.

علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص رتبه اعتباری تخصیص داده شده می‌توانند به سایت شرکت به نشانی www.payacr.ir  بخش گزارش های رتبه‌بندی مراجعه کنند.

دانلود با کیفیت

برچسب ها: بورس

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو