اومتیتی و آلابا در لیست پنج نفره بازیکنان مدنظر امری - 90 تی وی | نیوز پارسی

اومتیتی و آلابا در لیست پنج نفره بازیکنان مدنظر امری

منبع: 90 تی وی

بازدید: 7

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:14


امری در تابستان به دنبال جذب پنج بازیکن جدید است.

اومتیتی و آلابا در لیست پنج نفره بازیکنان مدنظر امری
امری در تابستان به دنبال جذب پنج بازیکن جدید است.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپدنت در آخرین گزارش خود مدعی شده است آرسنال قصد دارد در تابستان پنج بازیکن جدید جذب کند که در لیست بازیکنان مدنظر امری، نام هایی چون آلابا و اومتیتی مشاهده می شود.

سران آرسنال برای آن که تیم شان بتواند فصل بعد برای قهرمانی در لیگ بجنگد، قصد دارند تا 5 بازیکن در تابستان 2019 جذب کنند و بر همین اساس چشم به نام های بزرگی دوخته اند. هرچند اومتیتی و آلابا هر دو در فصول اخیر جزو بازیکنان ترکیب ثابت تیم هایشان بوده اند ولی این امید وجود دارد که تغییر شرایط در بارسلونا و بایرن مونیخ، موجب شود آرسنال بتواند این دو را جذب کند.

بایرن مونیخ قصد دارد در تابستان خانه تکانی بزرگی را صورت دهد و می خواهد با صرف 300 میلیون یورو تغییرات عظیمی در ترکیب خود ایجاد کند و این به معنای خروج چند ستاره قدیمی تیم خواهد بود. هرچند بعید است بایرن مونیخ به راحتی آلابا را از دست بدهد ولی این احساس وجود دارد که بایرن حاضر به حضور پای میز مذاکره است. این در حالی است که آلابا خود نیز چند روز قبل عنوان کرده بود در کودکی طرفدار تیم آرسنال بوده است.

بارسلونا هم به دنبال پایین آوردن میزان دستمزدهای بازیکنان است تا موقعیت برای جذب بازیکنان جدید هم فراهم شود. ضمن اینکه آنها به جذب دی لیخت هم علاقه دارند. در عین حال نباید فراموش کرد که در فصل جاری حضور کلمنت لنگلت باعث شده فضا برای حضور اومتیتی در ترکیب بارسا، محدود شود.

1878

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو