اونای امری: تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود؛ تیمم در مسیر درستی حرکت می کند - طرفداری | نیوز پارسی

اونای امری: تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود؛ تیمم در مسیر درستی حرکت می کند

منبع: طرفداری

بازدید: 22

تاریخ: 1397/8/7

ساعت: 01:29


اونای امری: تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود؛ تیمم در مسیر درستی حرکت می کند

با وجود متوقف شدن مقابل کریستال پالاس، اونای امری باور دارد آرسنال در مسیر درستی حرکت می کند و به پیشرفتش ادامه خواهد داد.

طرفداری- ساعاتی پیش دیدار تیم های کریستال پالاس و آرسنال با تساوی 2-2 به اتمام رسید تا بالاخره نوار پیروزی های متوالی توپچی ها قطع شود.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه آرسنال، اونای امری پس از پایان بازی در خصوص نمایش تیمش اظهار داشت:

به گمانم هر دو تیم از نتیجه کسب شده ناراحت هستند. نیمه اول برای مان آسان نبود. کریستال پالاس زمانی به گل رسید که ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما در یک سوم هجومی چندان کاری از پیش نمی بردیم. در نیمه دوم توانستیم در دو موقعیت، دو گل به ثمر برسانیم. آن ها با حمایت هواداران شان به ما فشار می آوردند و با تمام بازیکنان به سمت دروازه ما حمله می کردند. در چنین شرایطی ما به در دست گرفتن کنترل بازی و زدن گل سوم نیاز داشتیم. در نهایت با وجود این که می خواستم تیم به تلاشش برای زدن گل سوم ادامه دهد، موفق به انجام این کار نشدیم.

- آیا پنالتی دوم کریستال پالاس صحیح بود؟

وقتی زمان زیادی را مشغول به دفاع در محوطه جریمه تان باشید، چنین اتفاقی رخ خواهد داد. این که آن صحنه پنالتی بود یا نه، ربطی به شغل من ندارد. به تصمیم داور بازی احترام می گذارم اما باید بیشتر کنترل توپ را در اختیار داشته باشیم و بازیکنان حریف را خارج از محوطه جریمه مان نگه داریم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

- آیا اوزیل از تعویض شدن ناراحت شد؟

طبیعی است که او از تعویض شدن خوشحال نباشد. از بازیکنانی مانند اوزیل که وقتی خوب بازی نمی کنیم، همچنان می خواهند در زمین بمانند خوشم می آید. وقتی نتیجه بازی 2 بر 1 بود او را بیرون کشیدم و تقریبا تمامی بازیکنان می خواهند در چنین شرایطی به بازی ادامه دهند.

- اشتباه موستافی در صحنه پنالتی:

گویا شما بهتر از من صحنه پنالتی را آنالیز کرده اید! نمی دانم شاید او اشتباه کرده باشد و شاید هم نه. دوباره فیلم بازی را نگاه می کنم و سپس در این خصوص نظر خواهم داد.

- بعد از گل دوم کریستال پالاس، چه پیامی را می خواستید به بازیکنان منتقل کنید؟

ما می توانیم در زمین اشتباه کنیم. حتی من هر روز در تصمیم گیری مرتکب اشتباه می شوم. باید از اشتباهات درس بگیریم و نگذاریم آن ها باعث کاهش اعتماد به نفس و باورمان شوند. در زمین اتفاقاتی رخ می دهد که به پروسه یادگیری بازیکنان و ذهنیتی که آن ها باید برای حفظ توپ در لحظات برتری مان نسبت به حریف داشته باشند، کمک خواهد کرد. باید چنین ذهنیتی را حفظ کنیم. در ده دقیقه پایانی بازی، می خواستم بازیکنان با همین ذهنیت تلاش کنند اما شرایط بازی در زمین چندان برای مان آسان نبود.

- دلیل تعویض اوزیل و ورود ولبک به زمین به عنوان بازیکن شماره 10:

در بازی خارج از خانه قبلی مان برابر فولام این کار را انجام دادم و موفق عمل کردیم. به نظرم همانند بازی های اخیر، کمی مالکیت توپ را از دست دادیم و توپ بیشتر بین بازیکنان دو تیم رد و بدل می شد. می خواستم با حضور لاکازت و ولبک در زمین، به گل های بیشتر برسیم و توپ میان این دو بازیکن رد و بدل شود. همچنین ولبک علاوه بر کارهای هجومی, در دفاع و به خصوص ضربات ایستگاهی حریف به خوبی به تیم کمک می کند.

- ناراحتی در خصوص جا ماندن از تیم های بالانشین جدول:

کمی ناراحت هستم اما در مسیر درستی در حال حرکت هستیم و از جایگاه خوبی برای رسیدن به اهداف مان برخوردار هستیم. بازی خارج از خانه در لیگ برتر سخت است اما تیمم در حال پیشرفت است. در کل تساوی مقابل کریستال پالاس نتیجه بدی نبود. می خواستیم پیروز شویم اما بازی آسانی پیش رو نداشتیم. کریستال پالاس تیم خوبی است و بازی در زمین آن ها، برای هر تیمی آسان نیست.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث ترامپ ترکیه سلامت فیلم برجام فرانسه حقوق فیلم اصلی محمد جواد ظریف شبکه سیل کد ویدیو تامین اجتماعی بیماران دانلود فیلم تهدید دانلود رایگان فیلم زیرنویس فارسی IMDB دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم 2019 کیفیت دانلود فیلم جدید استان گلستان چاقو لینک مستقیم دانلود فیلم FULL HD فصل جستجوی زیرنویس فارسی خواب آلودگی عصر ایران بروزه شده جدیدترین کیفیت dlroozane سایت دوستی ها دانلود زیرنویس فارسی دانلود روزانه دانلود فیلم سینمایی لینک مستقیم 2 کمکی مشکلاتی فروشنده مستمری بگیران مسلحانه لودریان دانلود فیلم اکشن اکشن دانلود نیم بها دانلود فیلم خارجی دوبله فارسی دانلود فیلم دوبله فارسی 2018 و 2019 ترسناک اختلالات سازمان همکاری اسلامی صوت دوبله فارسی جداگانه بهرنگ علوی فیلم جنایی سی ان جی مینودشت بیداری حمله خواب دانلود فیلم هندی دانلود فیلم 2017 ناصر ملک مطیعی 720p - Bluray دانلود 4.2MB دانلود بهترین فیلم های 2017 سوخت پاک موشن گرافی دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shoplifters 2018 محصول کشور ژاپن کابوس ترسناک ذهن مه آلود دانلود فیلم Singam 3 2017 8.1 اختلال مزمن Singam 3 2017 1080p BluRay جدیدترین فیلم های هالیوود دانلود زیرنویس فارسی Singam 3 2017 دانلود فیلم سینگام 2017 با دوبله فارسی دانلود فیلم سینگام قسمت سوم فیلم Singam 3 2017 دوبله فارسی فیلم سینمایی سینگام ۳ با دوبله فارسی فیلم هندی سینگام 3 دوبله فارسی Singam 2017 Singam 3 دانلود فیلم سینگام 3 2017 دوبله فارسی Singam 3 Singam 3 2017 دانلود رایگان فیلم Singam 3 2017 دانلود فیلم Singam 3 دانلود فیلم Singam 3 2017 با کیفیت عالی HD دانلود فیلم Singam 3 2017 با لینک مستقیم دانلود فیلم Singam 3 2017 دوبله فارسی دانلود فیلم سینگام 3 دانلود فیلم سینگام 3 2017 دانلود فیلم سینگام 3 2017 Singam 3 دانلود فیلم سینگام 3 دوبله فارسی دانلود فیلم سینمایی Singam 3 2017 سوخت ارزان ژن حوک نامزد 1 جایزه اسکار حجم فایل 1100 مگابایت کارگردان hirokazu koreeda

به روایت تصویر


به روایت ویدئو