بازگشایی راه ارتباطی 60 روستای كهگيلويه و بويراحمد - شبکه خبر | نیوز پارسی

بازگشایی راه ارتباطی 60 روستای كهگيلويه و بويراحمد

منبع: شبکه خبر

بازدید: 6

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:18


بازگشایی راه ارتباطی 60 روستای كهگيلويه و بويراحمد استانداری كهگيلويه و بويراحمد از بازگشایی راه ارتباطی 60 روستای سیل زده این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون هماهنگی عمرانی استاندار در بازديد از محور ياسوج- شيراز با بیان اینکه بارش هاي اخير و جاری شدن سيلاب به تاسيسات زيربنايی استان خسارت زيادی وارد کرده است، گفت: بارش های سيل آسای چند روز گذشته،بیش از 80 محور روستايي استان را مسدود کرد.
 
عزيز فيلی افزود: راه ارتباطي 60 روستا تاكنون بازگشايي شده و فقط 23 راه روستايي مناطق چاروسا و شهرستان بويراحمد به علت صعب العبور بودن همچنان مسدود است كه تلاش مي‌شود تا دو روز آينده اين محورها نيزبازگشايي شود.
معاون هماهنگي عمراني استانداري كهگيلويه و بويراحمد ادامه داد: محور ياسوج به شيراز كه يكي از محورهاي اصلي استان است در اثر رانش زمين مسدود شده كه همچنان مسدود است.
فيلي گفت: در جريان اين سيلاب آب 107 روستا قطع شده بود كه تاكنون 87 روستا آب رساني آن برقرار شده و برخي روستاها تا فردا بعد از ظهر شبكه آب آنها وصل خواهد شد.
وي همچنين افزود: تمام شبكه هاي برق رساني استان وصل شده است و هيچ مشكلي در اين زمينه وجود ندارد.
 
مديركل راه و شهرسازي استان هم گفت: براي بازگشايي محور ياسوج به شيراز از ديروز 20 دستگاه ماشين آلات سنگين با 30 نيروي انساني در اين محور در حال تلاش براي بازگشايي هستند.
نصيري افزود: اگر شرايط مساعد شود ظرف 10 روز آينده اين محور به صورت موقت زير بار ترافيك خواهد رفت.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو