بازیگران احتمالی نقش بتمن را بشناسید - مجله فیلم | نیوز پارسی

بازیگران احتمالی نقش بتمن را بشناسید

منبع: مجله فیلم

بازدید: 9

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:34


بازیگران احتمالی نقش بتمن را بشناسید

بعد از قطعی شدن حضور نداشتن«بن افلک» در سری جدید فیلم سینمایی «بتمن» گزینه‌های احتمالی برای ایفای این نقش مطرح شده است.
به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، بعداز کناره گیریبن افلکاز سری جدید بتمن، کارگردان این فیلم به دنبالجایگزینی برای این نقش بوده است که تاکنون موفق به یافتن آن نشده است وتنها ویژگی‌هایی از بازیگر مورد نظر را مطرح کرده است و اعلام کرده کهمیخواهد از یک بتمن جوان استفاده کند و بنابراین به یک بازیگر جوان نیزنیاز دارد.

سینما بِلِند با در نظر گرفتن ویژگی‌های مطرح شده از سوی«مت ریوز» کارگردان این فیلم، چند گزینه احتمالی برای ایفای نقش بتمناعلام کرده و نظر طرفداران آن را نیز جویا شده است.

گزینه‌های اعلام شده به شرح زیر است:

مایکل فاسبندر

بازیگر۴۱ساله ایرلندی-آلمانی است که با نقش‌های ابر قهرمانی غریبه نیست و ازجمله آن می توان به فیلم‌های «مردان ایکس» و «کیش یک آدمکش» اشاره کرد.محبوبیت وی با فیلم «شرم» شروع شد که با آن فیلم نامزد بهترین بازیگر نقشاول مرد در جشنواره گلدن گلوب و بفتا شد. او درسال ۲۰۱۵با بازی در نقشاستیو جابز مورد تحسین منتقدان شد و برای این ایفای نقش نامزد جایزه اسکار وگلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

وس بنتلی

بازیگر۴۰ساله آمریکایی است که از سال ۱۹۹۵تا کنون مشغول فعالیت است.در فیلم‌های«زیبایی آمریکایی» و «عطش مبارزه» بازی کرده است و از فیلم‌های مهمی که اودر آن به ایفای نقش پرداخته می توان به فیلم «میان ستاره ای» و «ماموریتغیر ممکن» اشاره کرد. او با بازی در فیلم «زیبایی آمریکایی» نامزد بهترینبازیگر مکمل مرد در سال ۱۹۹۹شد و در سال۲۰۱۶نیز جایزه بهترین بازیگر مردتلویزیونی را کسب کرد. با وجود کارنامه نه چندان درخشان این بازیگر، اوبیشترین رای را از سوی طرفداران برای ایفای نقش بتمن به خود اختصاص دادهاست. بنتلی در گذشته اعلام کرده بود که دوست دارد در آینده نقش بتمن راایفا کند و این بهترین فرصت برای او خواهد بود.

جیک جیلنهال

جیلنهالبازیگری ۳۸ساله است که فعالیت خود را از۱۰سالگی شروع کرد و اولین نقشاصلی خود را در سال ۱۹۹۹با فیلم «آسمان اکتبر» انجام داد. او در فیلم ابرقهرمانی «شاهزاده پارسی» نقش نوجوان پارسی را بازی کرد که در آن نقش خوشدرخشید. از دیگر فیلم‌های او می توان به «زودیاک»، «استرداد» و «کوهسانبروکبک» اشاره کرد که توسط آن جایزه بفتا را در سال ۲۰۰۵از آن خود کرد.جدیدترین فیلم او که در ژانر ابر قهرمانی نیز هست «مدر عنکبوتی، دور ازخانه» است که رو به اکران است.